Komentāri
Šo sestdien Jēkabpilī notiks dāmu iecienītais pasākums Andele Mandele

Sestdien, 16. aprīlī, tirdzniecības centrā Sēlija no plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks populārais tirgošanās pasākums Andele Mandele, kas atbilstoši tirgotāju un pircēju pieprasījumam tiek organizēts arī reģionos.

Andele Mandele ir kustība, kas aizsākās pirms gandrīz desmit gadiem, un pasākumi Rīgā šobrīd pulcē vairākus simtus tirgotāju vienuviet. Dāmas izpārdod savu privāto drēbju skapju saturu par simbolisku samaksu, tā veicinot zaļo dzīvesveidu un vienlaicīgi pircējām sagādājot īstus atradumus. Andele Mandele pasākumi ir plaši apmeklēti, lapai sociālajos tīklos ir vairāk nekā 30 000 sekotāju un aktīvs pieprasījums pēc pasākumiem ir arī mazpilsētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Andele Mandele Ķīpsalā

Jēkabpilī Andele Mandele notiks gaišās un plašās telpās, pirkt un pārdot gribētājiem piedāvājot tirgoties pilsētas centrā, ērti sasniedzamā vietā. Pasākumā ar savu drēbju saturu piedalīsies vairāk kā 50 dāmu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl