Komentāri
Šņikājam nost! Stilīgākie matu sakārtojumi šovasar

Mēs tā vien gaidām vasaras svelmi – pludmales priekus, īsas kleitas, augstus papēžus un matus, kas plīvo vējā. Šovasar joprojām modē ir pēc iespējas dabīgāks matu sakārtojums, kā arī nekad no modes neizgājušais “bob” stils.

Arī Holivudas zvaigznes, piemēram, aktrises Dženifera Lorensa, Kristena Stjuarte, Reičela Makadamsa un arī dziedātājas Rianna un Teilore Svifta pieturas pie “vienkārši, bet šiki” – dāmas iecienījušas īsu matu griezumu.

Viskrasākās pārvērtības piedzīvojusi Krēslas zvaigzne Kristena Stjuarte, izbalinot savus matus un izvēloties uzkrītošu grimu. Ko tu domā par īsiem matiem? Noskaidro, vai tev piestāvētu šāds matu sakārtojums, klikšķinot šeit!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl