1 komentārs

Interneta vietnē Youtube.com ievietots videoklips, kurā redzams, kā kāda sieviete neapjauzdama ko dara, flirtē ar izskatīgu vīrieti – medmāsiņu.

Ievietotajam video klipam ir gandrīz viens miljons skatījumu, un tas tik tiešām ir smieklīgs. Tajā ir redzams kā sieviete, kura vēl ir anestēzijas ietekmē, flirtē un uzmācas ārstam. Video klipā sieviete runā, ka viņiem abiem ir jāapprecas, viņa vēlas bērnus. Runājot, viņa stāstīja par vietu, kurā vēlas laulāties, kā arī nebaidījās ārstam sūtīt gaisa skūpstus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī ārsts nav ar pliku roku ņemams, viņš sievietei pateica, ka būs jautri šo video skatīties vēlāk, bet sievietei nebija nojausmas, ka viņu vispār filmē. Kā izvērtās saruna starp seksīgo ārstu un anestēzijas meiteni, skaties pievienotajā videoklipā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl