Smieklīgs video! Kā uzvestos vecāki, ja bērni neļautu pirkt alkoholu

Komentāri

Reti kurš bērns nav sarīkojis veikalā nelielu skandāliņu, ja vecāki atsakās pirkt kādu atvases iekārotu lietu vai gardumu. Daudzās ģimenēs audzināšanas un bērnu veselīga uztura nolūkos vecāki ir noteikuši “saldumu dienas”, kad jaunā paaudze drīkst ēst saldumus, jo pārējās dienās tas  nav atļauts. Somijā, izrādās, vecākiem ir “dzeršanas dienas”.

Ir radīts video, kurā vecāki laimīgi iesteidzas alkohola nodaļā ar izsaucieniem : Dzeršanas diena! Dzeršanas diena! Un tālāk seko dialogi, kas mats matā atbilst  sarunām, kas ik dienu dzirdamas lielveikalos saldumu nodaļā, tikai šoreiz “izpildītāji” ir mainītās lomās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērni vispirms atgādina, lai abi ( vecāki) nomierinās, nekliedz, tad jau redzēs, ko viņi varēs nopirkt. Māmiņa sajūsmā spiedz, ka noteikti vēlas sidru, uz ko vienīgi saņem aizrādījumu, ka tik skaļi veikalā nedrīkst uzvesties.

Tētis izsaka vēlmi pēc alus un liķiera, bet saņem dēla atgādinājumu, ka par liķieri jau sen ir vienošanās, ka to drīkst dzert tikai Ziemassvētkos.

Kad mamma vēl savām vēlmēm pievieno vīnu, tiek aizrādīt, ka vīnu jau viņa baudīja pirms pāris dienām kopā ar Marijas tanti, turklāt tā pat nebija dzeršanas diena. Pēdējais bērnu spriedums vecākiem ir teju nāvējošs, jo viņi drīkst katrs paņem trīs bundžiņas – viens – sidra, bet otrs – alus. Mamma caur asarām paziņo, ka šī ir visstulbākā dzeršanas diena, kas vien ir pieredzēta, un pretēji bērnu norādījumiem dzērienus atvērt tikai mājās, “atrauj” vienu bundžiņu turpat veikalā….

Skaties video, velc paralēles un mēģini iedomāties, kas būtu grūtāk pārdzīvojamas – saldumu vai dzeršanas dienas…

Video

Lasi vēl