Smieklīgs video! Kā savaldīt bērnu lielveikalā

Komentāri

Situācija, kad bērns lielveikalā uzvedas kā mežonis, ir pierasta lieta. Mīļās māmiņas, jums ir sniegts lielisks piemērs un taktika, kā savaldīt bērna iegribas, atrodoties veikalā. 

Neskatoties uz to, ka Ziemassvētku vēstules Ziemassvētku vecītim jau ir nosūtītas, bērni savas dāvanas labprāt saņemtu kaut vai tagad. Izmisuma kliedzieni veikalā pēc kārotās mantiņas ir kaunuma traips. Katrai no mums bērni ir audzināti citādi. Vieni ir īsti miera pikas, savukārt otri – īsti draiskuļi. Aktīvāko bērnu vecākiem noderēs zemāk pievienotais video, kas sniedz ieskatu, kā savaldīt, un pat nedaudz šokēt bērnus ar savu uzvedību. Izmēģini arī tu, un pārbaudi, vai šī metode būs efektīva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl