Smieklīgs video: bērni pirmo reizi pagaršo tumšo šokolādi

Komentāri

Vietnē Youtube parādījies video eksperiments, kurā bērni pirmo reizi pagaršo tumšo šokolādi. Acīmredzot bērni bija gaidījuši ko citu…

Čārls Šulcs reiz teicis, ka viss, kas cilvēkam ir nepieciešams, ir mīlestība. Un vēl nedaudz šokolādes. Arī mēs, pieaugušie, mēdzam vilties ēdienā, jo izskats mēdz būt maldīgs. Arī šiem bērniem domas par šokolādi bija gaužām citas – kaut kas salds un garšas kārpiņām tīkams. Ak, šī rūgtā vilšanās… Sejas izteiksmes parāda visu. :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl