Smieklīgi! Vīrieši cenšas izprast tamponu izmantojumu

0 Komentāru
Smieklīgi! Vīrieši cenšas izprast tamponu izmantojumu

Mēnešreizes. Mēneša īpašās dienas jeb dienas, kad labāk turēties no citiem pa gabalu. Katrai sievietei menstruālais cikls ir atšķirīgs, tomēr visas mūs vieno nepatīkamais pāris dienu posms, kad domāt, ko vilkt mugurā, lai nesanāktu kas nepatīkams. Ko vīrieši domā par ieliktnīšiem, tamponiem un paketēm?

Vīrieši uzskata, ka Always (tulk.- viemēr) vajadzētu nomainīt uz Never let you down (tulk.-nekad tevi nepievils). Paketēm ir tik daudz, ko plēst nost, bet jautrība sākas brīdī, kad eksperimenta dalībnieki to cenšas piestiprināt pie veļas.

Kas attiecas uz ieliktnīšiem, vīrieši ir neizpratnē, kā tie var būt pieguļoši, atbilstoši katras dāmas aprisēm. Uzlīmēt pie apakšveļas tos centās pat ar elkoņu palīdzību.

Kad eksperimenta dalībniekiem iedeva tamponus, daudzus izbrīnīja to izmērs. Iedodot mākslīgo iegurni, vīrieši nesaprata, kurš ir īstais caurums, kurā to ievietot, tomēr vissmieklīgākā vīriešu reakcija bija, ieraugot paketes, kas paredzētas naktij. Viņus visvairāk pārsteidza to garums, un visi atzina, ka nesaprot, kā to pielipināt pie apakšveļas.

Secinājumi ir vienkārši – vīrieši priecājas, ka viņiem nav mēneša īpašo dienu. Tas patiešām ir nomācoši un grūti, tā eksperimenta dalībnieki.

Foto:

Video:

0 Komentāru