Smieklīgi! VIDEO: kaķis – pīļu mednieks

Komentāri

Noteikti katra no mums kaut reizi ir novērojusi kaķi medībās. Koncentrēts skats, sastindzis stāvs, pēkšņs lēciens un…upurim, visticamāk beigas ir klāt. Turklāt kaķi parasti uzglūn un medī tad, kad ir pārliecināti, ka pašiem biresmas nedraud. Bet, ne vienmēr…

Gadās arī, ka mūsu mīluļi nedaudz pārvērtē savus spēkus. Īpaši, ja runa ir par putniņiem. Piemēram, kad no palodzes, kur apmeties mednieks, līdz koka zaram attālums izrādās parāk liels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai arī skaitās, ka kaķiem garšo zivis, šo maltīti viņi paši nekādi nespēj nomedīt, jo kaķiem nepatīk ūdens. Kaķi nekādā gadījumā sev pāri nenodarīs, lekdami pēc zivīm tieši ūdenī. Tomēr, – izrādās ir izņēmumi. Sociālajos tīmekļos lielu uzmanību izpelnījies video, kurā kaķis nolēmis medīt…pīles.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl