Smieklīgi noderīgs VIDEO: kā pāraudzināt bērnus, kuri nepārtraukti strīdas

1 komentārs
Smieklīgi noderīgs VIDEO: kā pāraudzināt bērnus, kuri nepārtraukti strīdas
Foto: pexels.com

Ja mājās ir divi, gandrīz vienāda vecuma razbainieki, tad strīdi, – lielākoties par vismazākajiem sīkumiem, norisinās nepārtraukti. Vecākiem attiecīgi ir jābūt dzelzs nerviem un pacietībai, jo vairumā gadījumu “kašķus” nav iespējams nedz atrisināt, nedz noteikt, kuram taisnība. Iespējams, ka rakstam pievienotais video tevi iedvesmos mēģināt ar “vējdzirnavām” tomēr pacīnīties. 

Vecāki arī ir tikai cilvēki, tādēļ vistracinošāk, ja bērni sāk strīdēties brīžos, kad gribas mierīgi atvilkt elpu, piemēram pie galda. Taču tieši tad bērniem ir iespēja pievērst mammas uzmanību un “izpildīties”par visiem 100%, un ja viņi ir divi, tad tad noteikti “ies vaļā”.

Uzņemtajā video brālis un māsa skaļi protestē, jo abiem šķiet, ka brokastu pārslas mamma vienam ieber vairāk nekā otram. Beigu beigās mammai tas apnīk un viņa, apbruņojusies ar dzelžainu pacietību, reizi pa visām reizēm šiem nemitīgajiem ķīviņiem liek treknu punktu. Izskatās iedarbīgi…

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl