Komentāri
Smieklīgi: 10 īpatnības, ko sapratīs ikviena sieviete īpašo dienu laikā

Ir dienas, kad vēlamies sarauties čokurā un nelīst ārā no gultas tikai tāpēc, ka mūs piemeklējušas īpašās dienas. Sāpes rada ne vien pašas mentruācijas, bet arī kaitinoši kolēģi, draugi, kā arī ilgstoša sēdēšana un citas gaužām nekaitīgas lietas.

Tās dīvainās emocijas, kad jūties dusmīga, viegli aizvainojama, bet tajā pat laikā – izbadējusies un, jā, arī nerātna! Šīs sajūtas piemeklē ikvienu no mums, tāpēc, izglāb draudzeni, “netrobelē” viņu par sīkumiem un pavisam noteikti nesaki frāzi: “Tu uzvedies tā, it kā tev būtu mēnešreizes”! Šo rakstu iesakām izlasīt arī mūsu lielākajiem balstiem – vīriešiem!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl