Slimības, no kurām palīdz atbrīvoties regulārs sekss

18 komentāri
Slimības, no kurām palīdz atbrīvoties regulārs sekss
FOTO: Flickr

Ja tu domā, ka seksa laikā tu saņemat tikai patīkamas emocijas un baudu, tu domājat nepareizi. Sekss ir lielisks veids, kā stiprināt imunitāti un uzlabot veselību. Piedāvājam ieskatīties, no kādām problēmām tu varētu  atbrīvoties, regulāri nodarbojoties ar seksu.

Gripa

Regulārs sekss spēj palīdzēt izārstēties no saaukstēšanās un pat gripas. Saskaņā ar pētījumiem, sekss veicina imūnsistēmu stimulējošo antivielu – imūnglobulīna A līmeņa paaugstināšanos, un antivielas, kuras aizsargā organismu no dažādiem vīrusiem.

Migrēna

Ja tevi nomoka biežas galvassāpes, kas izraisa sliktu garastāvokli, pētījumos pierādīts, ka regulāra nodarbošanās ar seksu palīdz atbrīvoties no galvassāpēm. Seksuāla aktivitāte palielina hormona izdalīšanos, kas iedarbojas līdzīgi kā morfijs, remdējot sāpes.

Bezmiegs

Pētījumi ir pierādījuši, ka cilvēki, kas bieži nododas mīlas priekiem, dzīvi redz vienkāršāku un laimīgāku, labāk tiek galā ar stresa situācijām. Pēc orgasma cilvēks atslābinās, jūtas relaksēts un mierīgs, šādas sajūtas ļauj daudz ātrāk iemigt. Labs miegs savukārt atbrīvo no stresa.

FOTO. Varbūt uz šā vakara veselīgu seksiņu tevi iedvesmos mākslas foto

 

Aptaukošanās

Pusstundu ilga seksa laikā cilvēks sadedzina līdz pat 150 kalorijām. Mīlējoties trīs reizes nedēļā, tu sadedzināt 540 kalorijas. Piekritīsi, tas ir patīkamāk nekā apmeklēt trenažieru zāli.

Ādas novecošanās

Sekss paaugstina estrogēna līmeni asinīs, no kā āda iegūst elastību, mazina nevēlamu pūtīšu rašanos un pat mati iegūst veselīgu mirdzumu.

Sievietēm regulārs sekss stabilizē menstruālo ciklu.