Komentāri

2. Mācība Nr. 2

2/7

Mācība Nr. 1

Pārmaiņas nav nedz sliktas, nedz labas – tās vienkārši notiek

Foto: ĀĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Gan privātajā dzīvē, gan biznesā Tu teju ikdienas sastopies ar pārmaiņām. Tām neinteresē, kas Tu esi un ko dari. Tās vienkārši notiek, tāpēc vienīgais, kas ir patiesi svarīgs, tā ir Tava reakcija. Piemēram, savulaik ”KODAK” kompānija “palaida garām” pārmaiņas patērētāju uzvedībā, nepamanot, ka digitālās fotokameras kļūst aizvien pieprasītākas. Tādēļ “KODAK”zaudēja savas pārdošanas apgrozījumu. Lielākais izaicinājums ir izprast, ka pārmaiņas notiek, kurā virzienā, un tad pieņemt atbilstošus lēmumus, kā rīkoties.

2. Mācība Nr. 2

2/7
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl