Slepkava, divas apkopējas un bufetniece: seriāla UgunsGrēks Aivara sirdsdāmu TOP

Pievienot komentāru
Slepkava, divas apkopējas un bufetniece: seriāla UgunsGrēks Aivara sirdsdāmu TOP
Foto: publicitātes foto

Ne velti pirms daudziem gadiem kāda ļoti populāra Dienvidamerikas seriāla nosaukums Bagātie arī raud ir teju vai folklorizējies. Pašmāju seriāla UgunsGrēks varoņa – ļoti turīgā viesnīcas īpašnieka – Aivara Pētersona privātā dzīve ir apzīmējama tieši tā, kā dēvēja kādreizējo TV ekrānu “grāvēju”.

Laikam tā mēdz būt tikai dzīvē, ka nauda un stāvoklis sabiedrībā atver durvis uz jebkuru sirdi. Seriāla UgunsGrēks viens no galvenajiem varoņiem Aivars Pētersons (Uldis Dumpis), ir visnotaļ labi situēts kungs, taču “mīlas frontē” viņam pavisam neveicas. Pētersona sirdsdāmu saraksts nemaz nav garš, turklāt pilnīgi neatbilst standarta izpratnei par bagāta kunga mīļotajām sievietēm.

Tūlīt drīz pēc tam, kad seriālā parādījās Aivars Pētersons – bagāts, cienījams, izskatīgs un (pats galvenais) no attiecībām brīvs kungs, viņš visai neapdomīgi uzsāka romāniņu ar savu padoto – viesnīcas istabeni Zentu (Regīna Devīte). Lai arī abu romāniņš sen jau kā beidzies, Zenta joprojām uzskata, ka Aivars viņai ir “atņemts”. To ir izdarījusi neviena cita kā viņas “aroda māsa” – Magda (Daiga Gaismiņa-Šiliņa), kura diemžēl netiek un netiek vaļā no alkoholisma važām.

Foto

Taču vislielākās nebūšanas, ko Aivaram jāpiedzīvo mīlas frontē, bija laulības ar Solveigu (Anita Kvāla). Šī seriāla varone patiesībā bija sēdējusi cietumā par sava vīra slepkavību, bet Aivaram un pārējiem viesnīcas ļaudīm teica, ka esot Martas (Dita Lūriņa) tante no Austrālijas. Tā kā Marta ar Solveigu cietumā bija kameras biedrenes, Marta, pārliecībā, ka Solveiga viņai vēl labu, atbalstīja Solveigas maskēšanos. Vēlāk uz Solveigas sirdsapziņas izrādījās arī Martas nāve.

Kā neliels cerību stariņš Aivara dzīvē pavīdēja Žanete (Vita Vārpiņa). Elegantā stjuarte bija ieradusies viesnīcā uz sulu kūrēm, taču ciešākas attiecības Aivaram ar viņu tā arī neizdevās nodibināt. Arī ar biznesa konkurenti Lidiju Āboliņu (Olga Dreģe) Pētersonam bija pāris randiņi, kur abi pavadīja laiku, spēlējot šahu. Tomēr biznesa konkurence un romantiskas attiecības izrādījās nesavienojami jēdzieni.

Un tagad pie “apvāršņa” ir parādījusies Žeņas māte no Krievijas, bufetniece Sibilla  (Lāsma Kugrēna), kura labpatikā izmantoja Magdas vājuma brīžus un iepina Aivaru savos tīklos.

Skaties.lv/ Sievietei apvaicājās seriāla producentei Baibai Saleniecei, vai tiešām cienījamo Aivaru Pētersonu nesagaida kāda cēla, dažādu negāciju neapvīta mīlestība. Baiba atbildēja, ka seriāla veidotāji esot domājuši par to, lai arī “Aivara ielā beidzot pārdotu saldējumu” un viesnīcas īpašnieks satiktu sev piemērotu sirdsdāmu. Tomēr mīlestība pavisam bez šķēršļiem nav seriāla cienīgs mīlasstāsts.

Video

Lasi vēl