Slēgta viesnīcas teritorija, aizliegti telefoni, uz pilsētu tikai ar apsardzi – ieskats konkursā ”Miss Pluss Size Universe”

0 Komentāru
Slēgta viesnīcas teritorija, aizliegti telefoni, uz pilsētu tikai ar apsardzi – ieskats konkursā ”Miss Pluss Size Universe”
FACEBOOK

Skaistuma karaliene, uzņēmēja Viktorija Brovuna kopā ar skaistumkonkursu organizatori Kristīni Lindenblati devušās uz Karību salām. Viktorija, lai piedalītos konkursā ”Miss Pluss Size Universe”, bet Kristīne, lai atbalstītu skaistuma karalieni.

Sievietes konkursa norises vietā ieradās pāris dienas ātrāk, lai atpūstos no lidojuma un vienkārši pabaudītu salu dabas skaistumu, mieru un klusumu.

Grezni foto: Viktorija Brovuna izrāda ”Miss Plus Size Universe” konkursam radītās kleitas

Jau 16. aprīlī norisinājās pirmā konkursa ”Miss Pluss Size Universe” diena, kurā konkursa organizatori satika dalībnieces, pastāstīja par noteikumiem un iepazinās ar skaistulēm.

”Noteikumi strikti, neko nedrīkst sociālajos tīklos translēt un fotografēt. Pasākumā var atrasties tikai profesionālā tehnika,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Viktorija.

Pirmajā dienā dalībniecēm bija iespēja iepazīties, satikt organizatorus, kopā papusdienot, nodarboties ar fitnesu.

Viktorija stāsta, ka daudzas dalībnieces vēl nav ieradušās, citas aizkavējušās reisu dēļ, bet daudzas nav dabūjušas vīzas.

”Viss pasākums notiek slēgtā viesnīcas teritorijā. Izbraukt un apskatīt pilsētu varam tikai apsardzes pavadībā,” tā Viktorija.

17. aprīlis sākās ar vizīti pie premjerministra. Dalībniecēm apģērba izvēlē jādod priekšroku klasikai. Skaistulēm jātērpjas bikškostīmos vai žaketē, svārkos un blūzē. Apaviem jābūt ar slēgtiem purngaliem.

Vizītē pie premjerministra strikti aizliegts līdzi ņemt mobilos telefonus.

”Katru dienu mūs vēro, kā sevi pasniedzam, kā uzvedamies, kā komunicējam. Tiek skaitīti punkti teju par katru kustību un mīmiku. Visu laiku jāpiedomā pie uzvedības, kā nekā jāpasniedz valsts augstā līmenī, ar eleganci,” nosaka Viktorija.

Vai Latvijas vārds tiks godam prezentēts? Viktorija atklāj, kā gatavojas augstas klases apalīšu skaistumkonkursam

0 Komentāru