1 komentārs
Slavenākie modes dizaineri “atšuj” nākamo ASV pirmo lēdiju Melāniju Trampu
Foto: AFP, EPA/LETA, Skaties.lv

Šķiet, ka pasaule nedaudz ir norimusi un samierinājusies, ka par nākamo ASV prezidentu ievēlēts Donalds Tramps. Trampa kundze Melānija kļūs par valsts pirmo lēdiju un nav noslēpums, ka viņai jākļūst par daudzu sieviešu paraugu – jāprot atrast īstos vārdus attiecīgajā brīdī un, nenoliegsim, arī labi jāizskatās.

Tas ir liels gods radīt tērpus vienai no ietekmīgākajām sievietēm pasaulē, tomēr daudzi modes dizaineri ir atteikušies sadarboties ar nākamo valsts pirmo lēdiju, tostarp tādi vārdi kā franču modes dizainere Sofija Tealē, “Kenzo” radītājs Umberto Leons un pat Toms Fords.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpēc modes dizaineri “atšuj” Melāniju Trampu?

Sofijas Tealē (Sophie Theallet) atklātā vēstule pauž to, ka viņa, “kā cilvēks, kurš svin un tiecas pēc dažādības, individuālās brīvības un cieņas pret visiem dzīvesveidiem es nepiedalīšos un neasociēšu sevi jebkādā veidā ar nākamo pirmo lēdiju.”

Dereks Lams (Derek Lam): “Es patiešām neredzu sevi jebkādā veidā saistītu ar Trampa prezidentūras laiku.”

Umberto Leons (Humberto Leon) zīmola “Kenzo” un “Opening Ceremony” radītājs: “Nevienam nevajadzētu atbalstīt, pat ja viņa pati iegādājas kāda zīmola apģērbu, sakiet cilvēkiem, lai to neatbalsta. Jūs zināt, kas jūs esat!”

Filips Lims (Phillip Lim): “Mums nav attiecību ar Trampa kundzi un arī turpmāk es neredzu jebkādas sadarbības izveidošanu.”

Džozefs Altuzarra (Joseph Altuzarra): “Es nevēlos ģērbt cilvēkus ar kuriem man nesakrīt domas.”

Marks Džeikobss (Marc Jacobs): “Man nav intereses radīt tērpus Melānijai Trampai. Es neesmu redzējis Sofijas Tealē vēstuli, bet personīgi es labāk ieguldu enerģiju palīdzot tiem, kurus sāpinās Donalds Tramps un viņa atbalstītāji.”

Foto: Marka Džeikobsa apģērbu kolekcija

Foto: modes dizaineri, kuri nevēlas sadarboties ar nākamo ASV pirmo lēdiju

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl