Slavas tīkotāju šova skaistule Alise atklāj savu dailes noslēpumu

6 komentāri
Slavas tīkotāju šova skaistule Alise atklāj savu dailes noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaista un starojoša sejas āda un vingrs ķermenis ir katras sievietes sapnis. Savos skaistuma noslēpumos ar Skaties.lv lasītājām dalās viena no 30 Latvijas skaistākajām sievietēm – māksliniece un bijusī modele Alise Marija Aizpure.

25 gadus vecā Alise Marija Aizpure ir viena no 10 censoņiem, kuri nesen uzsāka cīņu par uzvaru šovā ”Gribi kļūt slavens?”. Alise jau šova atlasē pārsteidza ar potenciālās skaistumkaralienes statusam mulsinošu gājienu – dāma slavas vārdā ierāpās miskastē un ļāvās citiem šovmeņiem aizklapēt tās vāku un viņu kārtīgi izvizināt.

Paralēli dalībai slavas tīkotāju šovā 25 gadus vecā rīdziniece pamanījusies kvalificēties arī konkursam ”Mrs.Latvija 2019”, ierindojoties starp 30 Latvijas skaistākajām dāmām.

Visas 30 gada skaistākās precētās dāmas apskati TE!

Alise, kuras ģimenē aug viens bērniņš, skaistumkonkursam pieteikusies, jo vēlējusies sevi un savu radošo potenciālu parādīt plašāk un atkal kāpt uz skatuves tērpu demonstrētājas ampluā. Pusaudzes gados viņa strādājusi par modeli, un konkurss, ko pati uztver kā lielisku skolu, ļautu viņai paskatīties uz saviem sasniegumiem šajā jomā šodien.

Savulaik, tieši rosoties modeļu lauciņā, viņa iemācījusies, ne vien kā pareizi staigāt, bet arī lietot kosmētiku ar mēru. ”Tas bieži vien ir ļoti svarīgi. Lai nav tā, ka esi ”gatavs uz karu”,” Skaties.lv uzsver Alise.

Viņa ir dabīgā skaistuma piekritēja, tādēļ ar pārmērībām skaistumkopšanas ziņā viņa neaizraujas arī šodien. Pat vairāk – viņa savu skaistuma rutīnu ir samazinājusi līdz minimumam.

”Skaistumkopšanas salonus bieži neapmeklēju. Tāpat ikdienā ļoti reti lietoju dekoratīvo kosmētiku, izņemot gadījumus, kad ir kādi publiski pasākumi vai uzstāšanās,” teic viena no Latvijas daiļākajām sievietēm.

”Sejas ādu attīru ar micelāro ūdeni. Sejas krēmus ikdienā principā nelietoju. Reizi trīs mēnešos aizeju pie kosmetologa. Es uzskatu, ka man ar to pietiek. Jo, ja man seja ir tīra un gaiss tiek klāt, tad manā vecumā nav nepieciešams lietot kaut kādus speciālos sejas krēmus, lai uzlabotu ādas tvirtumu,” knifiņus, kā rūpējas par sejas pievilcību, atklāj Alise.

Askētisko skaistuma recepti skaistule skaidro vienkārši:

”Ja esi sākusi kaut ko no kosmētikas lietot, tad tev tas jādara regulāri. Citādāk zūd rezultāts, un tev vairs nepatīk tas, ko redzi. Jāņem vērā, cik daudz esi pieradusi to darīt un cik daudz esi pieradinājusi savu ādu un ķermeni pie konkrētām procedūrām vai produktiem.”

Alisei ir kāds ķermeņa lutināšanas rituāls – viņa četras, piecas reizes gadā apmeklē SPA centrus, kur veic SPA rituālus, veselības kūres, apmeklēju pirtis, saunas, sāls istabas.

”Es domāju, jebkurai sievietei ir patīkami gan fiziski, gan morāli, ka var atslēgties un izbaudīt, ka esi skaista – vairāk jau pašai sev, jo, ja pati tā jutīsies, arī pārējie tevi tādu redzēs,” SPA procedūru labo ietekmi uz sievietes labsajūtu skaidro Alise.

Par īpaši sportisku sievieti viņa sevi neuzskata, jo ikdienā sporta zāli neapmeklē. ”Esmu par slinku tam,” neslēpj skaistumkonkursa dalībniece. Treniņus Alise ir aizstājusi ar aktīvu ikdienas ritmu.

”Protams, ir lietas, ko ķermenī gribētos uzlabot, bet bieži vien ir tā, ka vai nu tam pietrūkst laika, vai nav tik lietas vēlēšanās to darīt,” godīgi atzīst skaistule, norādot, ka tāda figūra, kāda viņai bija laikā, kad strādāja par modeli, viņai vairs nebūs un pat plastiskais ķirurgs viņu nevarētu atgriezt agrākajā formā.