6 komentāri

Interneta vietnē ir ievietots ļoti emocionāls video, kas parāda reālo cilvēku dzīvi. Kādam tēvam bija jāpaziņo savam astoņus gadus vecam dēlam par mātes nāvi, kas mazo neatstāja vienaldzīgu.

Brendens šo video ir veltījis ikvienai personai, kura cieš no atkarības un kurai ir bērni. Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā ir redzams astoņus gadus vecais zēns un viņa tēvs, kuram šī diena bija ļoti smaga. Tēvam nācās savam astoņgadīgajam dēlam paziņot par mātes nāvi, bet, kā redzams, mazais puika sākumā bija lielā neizpratnē. Kad dēls jautāja, no kā viņa māmiņa nomira, tēvs atbildēja, ka mamma nomira no heroīna pārdozēšanas. Videoklipā ir redzamas patiesas dēla emocijas. Viņš histēriski raud, bet viņu mierina tēva tuvākie draugi. Videoklipā tēvs savam dēlam stāsta, ka māmiņa tagad ir debesīs un mazo dēlu apskauj, un mierina. Skaties turpmāk redzamo ļoti emocionālo video.

Video

TOP komentāri

  • Neticīgais
  • seee
    0 0 0

    seee

    Vairāk izskatījās pēc telosans,nekas tāds tur nebija ,izbeidziet ,..Eh mēs latvieši tik tiešām ,...Noskatieties to. Vido vairk kart sapratīsiet ,nevis no pirmās reizes spriest ,! ☺
  • lee

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl