Skropstiņu meistare Kristīne Deimone uzskata, ka vairums dāmu neprot kopt pieaudzētās skropstas

19 komentāri
Skropstiņu meistare Kristīne Deimone uzskata, ka vairums dāmu neprot kopt pieaudzētās skropstas
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare, dizainere, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone paziņo, ka lielākā daļa sieviešu neprot rūpēties par pieaudzētajām skropstiņām. Dāmas gluži vienkārši nezina, kā to pareizi darīt.

Sociālā tīkla “Instagram” īsajos stāstos Kristīne atklāj, ka skropstas obligāti jāmazgā, kā nekā uz tām sakrājas daudz putekļu un netīrumu.

Dizainere Kristīne Deimone vairs nesvīdīs, padusēs veiktas botoksa injekcijas

”Mazgājot matus, nebaidieties izlaist ūdens strūklu cauri skropstām. Protams, kaut kas izkritīs, bet kaut kam ir arī jāizkrīt. Izkritīs un skropstas būs tīrākas, tātad arī turēsies labāk,” pamāca Kristīne.

Divu dēlu māmiņa piebilst, ka nekādā gadījumā skropstas nevajag žāvēt ar fēnu, tas esot lielākais stulbums! Gaisam uzreiz ir augsta temperatūra, bet temperatūras ietekmē plaisā līme.

Kristīne parasti izmazgā matus un skropstas, viegli nosusina ar dvieli un iet gulēt, bet no rīta izķemmē un viss ir kārtībā!

Kristīne Deimone aizrāvusies ar botoksu, tas nu atrodams arī matos

”Nevajag pieaudzēt skropstas pēc solārija apmeklējuma. Tāpat nevajag iet uz solāriju, ja ir pieaudzētas skropstas. Pēc pieredzes saku, pieliku skropstas un aizgāju, viss izbira divu dienu laikā,” pieredzē dalās Kristīne.

Pēc solārija apmeklējuma skropstas nevajag pieaudzēt, jo ķermenim ir augstāka temperatūra un līme pie augstākas temperatūras darbojas citādāk – var ilgāk žūt, par ātru lipt.

”Sievietēm nereti gadās raudāt. Iesaku arī pēc asarām izmazgāt skropstas, lai nepaliek sāļi. Sāļi var salipināt visu kopā un būs problēmas,” tā Kristīne.

Jūras ūdens ietekmē skropstu turēšanos, jo ūdens sastāvā ir sāls. Runājot par baseinu un hloru, tādā ūdenī var peldēties kaut visu dienu, galvenais nelēkt un pārāk aktīvi nepeldēt.

Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

Dizainere uzskata, ka skropstām nav jāietekmē komforts. Vairums dāmu paralēli skropstām vēl krāsojas. Eksperte atklāj, ka ēnas vieglāk izskalot, nekā laineri vai melno acu zīmuli.

”Tušas, laineri un melnais acu zīmulis nav labākais, ko lietot. Domā, ka kārtīgi notīri kosmētikas līdzekļus? Tā nav. Kosmētika sakrājas starp skropstām un plakstiņu un traucē augt jaunām skropstiņām,” pamāca Kristīne.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

Dāmas, kurām ir taukaina tipa āda daudz ātrāk atvadīsies no mākslīgajām skropstiņām, ādas tipa ietekmē skropstas izkritīs daudz ātrāk.

Slavenība neiesaka pašu spēkiem noņemt skropstiņas, ja sieviete to patiesi vēlas darīt – jāizvēlas krēmveida noņēmējs.