Šķiršanās Ziemassvētkos, kā to pārdzīvot

1 komentārs
Šķiršanās Ziemassvētkos, kā to pārdzīvot

Šķiršanās Ziemassvētku periodā ir sliktākais notikums, kāds vien var būt. Bet neskumsti, tev ir lieliska iespēja Ziemassvētku šķiršanos un salauzto sirdi atdzīvināt garajās brīvdienās.

  • Pieņemšana ir labākais veids, lai tu justos atkal pārliecināta un droša. Pieņem to, ka esi tikusi pamesta un dzīvo tālāk. Uz pasaules ir miljardiem vīriešu, ja esi izšķīrusies, tā ir zīme, ka tavs īstais tevi gaida.
  • Aizmirsti par sāpēm. Ēdiens tev tās palīdzēs nomierināt. Liela saldējuma porcija un jauka Ziemassvētku filma ir tas, kas tev nepieciešams. Arī draudzenes plecs tev noderēs.
  • Atceries, ka laiks dziedē visas sāpes. Pārdzīvojums, ka visa pasaule pēkšņi ir sabrukusi tev pie kājām, ir iedomas. Viss jaunais un pozitīvais tikai sāksies. Protams salauztas sirds sāpes ir neizturamas, bet tās ātri aizmirsīsi. Paņem salvešu kasti un vienu vakaru savas emocijas “izlaid”, lai tās izgaist. Tev kļūs vieglāk un ar laiku sapratīsi, ka attiecības bija tikai sākums kam labākam. Tu būsi guvusi mācību, lai nākotnē tas neatkārtotos.
  • Pats galvenais – ieskauj sevi Ziemassvētku drudzī, kas liks aizmirst par bijušo. Tas nekas, ja veikalā staigājam redzi rokās sadevušos pārīti, tas ne kas, ja redzi kādu skūpstāmies. Tev ir ģimene un pavadi šos svētkus kopā ar tuvākajiem.
  • Iepriecini sevi kā bērnu un uzdāvini sev SPA apmeklējumu vai kādu skaistumkopšanas nieciņu. Chanel smaržas ir klasiskais elements, kas tev liks justies īpašai un iekārojamai.
  • Atrodi labāko šķiršanās padomu kādā no sieviešu seriāliem, piemēram, seriālā “Šķiršanās padomi draudzenēm”.

Foto