17 komentāri

Šovakar LNT raidījumā “Profesija mamma” stāstīs par ticību – sev un savam tuvākajam, labajam un Dievam. Viens no raidījuma viesiem ir Uģis Kuģis.

Vēdiskās filozofijas pasniedzējs Uģis Kuģis vēlas, lai cilvēki sāk apzināties, ko dara un aicina ieklausīties cits citā.

Uģis Kuģis stāsta, ka visa pamatā ir ģimene – viņš vēlas, lai vecāki apzinās, ka viņi ir nepieciešami saviem bērniem. Tāpat filozofijas pasniedzējs uzskata, ka mums apkārt ir pārāk daudz vientuļo māmiņu – šķiršanās un bērnu pamešana ir briesmīgākais grēks.

“Tu uzņemies atbildību, kuru nevar izpildīt. Negribat ģimeni, nelieniet ģimenē un netaisiet bērnus,” tā Uģis Kuģis.

Vairāk skaties video! Par raidījumu “Profesija mamma” vari lasīt, klikšķinot šeit!

Video

TOP komentāri

 • SO.
  +11 +10 -1

  SO.

  Prieks par katru vīrieti, kuram ir tādi uzskati.Virietim ir jābūt atbildīgam par saviem bērniem.
 • es
  +9 +9 0

  es

  Nepiekrītu. Ja gimene ir vardarbība, vecāki viens otru nemīl un ir nelaimīgi, manuprāt ir labāk skitrties nevis palikt kopā bērna dēl, lai bērns aug tādā vidē, uztver gimeni tādu kā normu, kur visu laiku strīdas, pazemo vai vēl nez ko. Tas ir loti individuāli.
 • Santa
  +7 +7 0

  Santa

  Mana pieredze rāda,ka arī pēc 12 gadiem var izšķirties,kapēc lauzt dzīvi sev un bērnam,dzīvojot ar cilvēku,kuram ir citas prioritātes?Vidē,kura valda slikta atmosfēra strīdi,katru dienu jauni konflikti,nav labākais-nevienam. Labāk ir,ja dzīvo harmonijā pat ir vienalga manuprāt ar māti vai tikai tēvu! Puisis paldies Dievam,nav saskāries kā tas ir dzīvot kā kara laukā...4gadus pacietu,sapratu,ja neko nedarīšu,tad tā viss turpināsies. Un tagad varu teikt,ka izvēlējos-pareizāko! Jo tas cilvēks,diemžēl nav mainījies,bet vēlu viņam veiksmi,dzīve vēl ir priekšā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl