17 komentāri

Šovakar LNT raidījumā “Profesija mamma” stāstīs par ticību – sev un savam tuvākajam, labajam un Dievam. Viens no raidījuma viesiem ir Uģis Kuģis.

Vēdiskās filozofijas pasniedzējs Uģis Kuģis vēlas, lai cilvēki sāk apzināties, ko dara un aicina ieklausīties cits citā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uģis Kuģis stāsta, ka visa pamatā ir ģimene – viņš vēlas, lai vecāki apzinās, ka viņi ir nepieciešami saviem bērniem. Tāpat filozofijas pasniedzējs uzskata, ka mums apkārt ir pārāk daudz vientuļo māmiņu – šķiršanās un bērnu pamešana ir briesmīgākais grēks.

“Tu uzņemies atbildību, kuru nevar izpildīt. Negribat ģimeni, nelieniet ģimenē un netaisiet bērnus,” tā Uģis Kuģis.

Vairāk skaties video! Par raidījumu “Profesija mamma” vari lasīt, klikšķinot šeit!

Video

TOP komentāri

 • SO.
  +11 +10 -1

  SO.

  Prieks par katru vīrieti, kuram ir tādi uzskati.Virietim ir jābūt atbildīgam par saviem bērniem.
 • es
  +7 +7 0

  es

  Nepiekrītu. Ja gimene ir vardarbība, vecāki viens otru nemīl un ir nelaimīgi, manuprāt ir labāk skitrties nevis palikt kopā bērna dēl, lai bērns aug tādā vidē, uztver gimeni tādu kā normu, kur visu laiku strīdas, pazemo vai vēl nez ko. Tas ir loti individuāli.
 • ANA
  +7 +6 -1

  ANA

  Ja, Ugim 100 un vairak procentu taisniba. Bernus nevajag taisit, nu vai ari radit, ja nav parliecibas, ka paliksiet kopa. Un vel, izskirties nav nekada maksla, bet muzu nodzivot kopa, ta tik tiesam ir MAKSLA.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl