2 komentāri

Seriāla “Šķiršanās formula” pirmā sezona nu ir galā. Daudzi skatītāji visa seriāla garumā sekoja līdzi ne vien Oskara Damska mīlas dēkām ar savām sievietēm, bet arī kvēli fanoja par mazā Dāvja “izgājieniem”.

Kāds tēvs, tāds dēls. Mazais Dāvis, kurš patiesībā ir seriāla “Šķiršanās formula” režisora Ulda Cipsta dēls, visa seriāla laikā pārsteidza skatītājus ar to, cik savos 11 gados patiesībā ir pieaudzis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazais Dāvis seriālā ir “ieķēries” kāda skolasbiedrenē, kura ir piecus gadus vecāka par pašu Dāvi. Pirmās sezonas finālsērijā Dāvis beidzot saņem piekrišanu no savas simpātijas. Vai tas bija tāpēc, ka Dāvis ticis pie jaunas “fričenes”, vai tomēr tāpēc, ka ir bezgala jauks un pieklājīgs zēns, kurš izaugs par brašu vīru? Lai gan viņš vēl ir skolas puika, mazais Dāvis zina lietas, kuras nezina daudzi viņa vienaudži!

Noskaidro, vai tev pie sāniem ir īsts džentlmenis!

Pats Dāvis portālam Skaties.lv atzinis, ka dzīvē viņam patīk citādākas meitenes.

”Dzīvē man patīk mana vecuma meitenes.”

Ekskluzīva intervija! Dāvis atklāj, kā iepatikties meitenēm!

Tomēr, ja nevēlies ņemt vērā mazā Dāvja padomus, ielūkojies šeit, lai uzzinātu, kā pavisam noteikti NEsist kanti meitenei!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl