Skaties testē: zibenīgais un stilīgais Samsung Galaxy S6 edge plus

0 Komentāru
Skaties testē: zibenīgais un stilīgais Samsung Galaxy S6 edge plus
Foto: ekrānuzņēmums, Skaties.lv

153 g smagais (patiesību sakot, vieglais), 154x76x6,9 mm lielais (jā, patiešām, lielais) Samsung Galaxy S6 edge plus nonāca manās rokās. Pirms es turpinu, vēlos akcentēt, ka jau vairākus gadus esmu ”ābolīša” piekritēja, kas nozīmē to, ka man vajadzēja vismaz pāris stundas, lai pierastu pie tā, ka šis ir Android modelis.

Pirmā diena pagāja, mēģinot saprast, ko tagad darīt. Nezin’ kāpēc telefons no sākuma darbojās ar divu pirkstu palīdzību un balss komentēja visu, ko ar to daru. Pēc 10 minūtēm man apnika, tad saņēmos un ar abiem pirkstiem nonācu līdz iestatījumiem, kur arī man izdevās noslēgt gan divu pirkstu opciju, gan balss palīgu.

Dizains

Kas attiecas uz šā modeļa izmēru, man vajadzēja turēt to abās rokās, lai pēc pirmajām piecām minūtēm nenomestu to zemē. Pati lietoju iPhone 5s, kas ir ievērojami mazākā izmērā, tomēr esmu saskārusies arī ar sesto iPhone modeli, kas man jau no sākuma šķita par lielu ierastajam “ābolīša” konceptam. Ja runa ir par Samsung – šis modelis var lepoties ar izcilu, izliektu displeju, jo ne par velti edge maliņas liek lietotājam sajūsmināties par glīto un visnotaļ interesanto (pozitīvā nozīmē) dizainu. Patiešām dizains ir lielisks – stikls un alumīnijs, kas telefonu padara īpaši vieglu.

Nedrīkst aizmirst par lielisku izšķirtspēju. Man kā sievietei, kurai prioritātes ir ne vien piezvanīt un aizsūtīt īsziņu, bet arī uzņemt skaistas bildes un pēc tam tās publicēt Instagramā vai Facebook, tad Samsung Galaxy S6 edge plus mani patīkami pārsteidza.

Šis modelis ir ātrs un reaģē momentāni. Nekādas “uzkāršanās” nebija.

Kamera

Aizmugurējā kamera var lepoties ar 16 MP kameru, priekšējā, gluži tāpat kā jaunajam ābolītim – 5 MP. Ja vajag reaģēt ātri, tad pie kameras var nonākt, divreiz nospiežot sākumpogu. Varbūt daudziem aizmugurē izbīdītā kameras acs traucē, tomēr man grūtības un liekas raizes nesagādāja.

Uzlāde

Samsung Galaxy S6 edge plus var uzlādēt ar bezvadu lādētāju. Baterija, pārsteidzoši, bet ”turēja” ilgi. Es kā cilvēks, kas regulāri runā pa telefonu un dienas lielāko daļu pavadu internetā (man tāds darbs!) veselu dienu “izvilka” bez uzlādes. Plus, es vēl varēju paspēt paklausīties iemīļotu mūziku. Un, ja arī jālādē, tad uzlādējas pietiekami ātri, lai jau atkal varu turpināt ierasto darba ritmu, kurā bez telefona neiztikt.

Kopsavilkums

Ja runā par telefona piedāvātajām opcijām – to ir tik daudz, ka es visas pat nepaspēju izpētīt. Man patīk vienkāršība, tāpēc no telefona prasu ātru reakciju, labu izšķirtspēju, kvalitatīvu fotokameru un to, ja arī aizmirstu mājās lādētāju, varu izdzīvot vismaz veselu dienu. Samsung Galaxy S6 edge plus mani nepievīla. Jāatzīst, ka šis modelis ir spēcīgākais šā brīža piedāvāto viedtālruņu vidū. Varbūt sievietēm nāksies ilgāk pierast pie tā, ka telefons ir liels, bet funkciju ziņā tas ir spēcīgs.

Foto: Samsung Galaxy S6 edge plus

Video: oficiālais video

0 Komentāru