Komentāri
Skarbā patiesība par attiecībām: tie pāri, kuri publicē visu sociālajos tīklos, ir nelaimīgi

Sociālie tīkli ir tik populāri mūsdienās, ka bez tiem ir grūti iedomāties savu dzīvi. Tomēr ir svarīgi nošķirt virtuālo realitāti no patiesās dzīves, it īpaši tad, ja tev ir attiecības.

Pirms sociālo tīklu ietekme bija tik liela, cilvēki vēl zināja, ko nozīmē privātums. Vai esi kādreiz sastrīdējusies ar partneri vien tāpēc, ka kāds no jums nevēlas attiecības padarīt publiskas un citiem redzamas? Piemēram, tas pats “feisbuks” – kāpēc gan tavs draugs nevēlas, lai viņa profilā uzrādītos attiecību statuss? Vai viņš jūsu attiecības vēlas paturēt noslēpumā? Jā! Un tā vietā, lai tu dusmotos, tev būtu jābūt pateicīgai.

Skumjākais ir tas, ka mēs vairāk pavadām laika, publicējot to, kas notiek ar mums un mūsu otru pusīti sociālajos tīklos, nekā to patiešām izbaudot divatā, bez citu cilvēku apbrīna un kārtējā “patīk”.

Neiesaistot sociālos tīklus, pāris patiešām spēj izbaudīt viens otra kompāniju un novērtēt, ko nozīmē privātā dzīve. Ja tev šķiet, ka tev pietrūkst uzmanības, alksti pēc tās no partnera, nevis sociālajiem tīkliem!

Rūgtā patiesība ir tāda, ka tie, kuri sociālajos tīklos izskatās kā “ideālais pāris ar perfekto dzīvi”, realitātē ir nelaimīgi viens ar otru. Ja kāds no partneriem alkst uzmanības sociālajos tīklos, viņš uz laiku aizpilda to “tukšuma sajūtu” un iztēlojas, ka viss nemaz nav tik slikti, kā šķiet, ja apkārtējie dalās savās sajūtās ar “patīk” un komentāriem, cik jūs tomēr esat lielisks pāris. Lai vai cik labi vai slikti jums ietu, neļauj par to manīt citiem!

Rezumējot der atcerēties šos trīs zelta likumus

  1. Nepārvērt sociālos tīklus par savu dienasgrāmatu.
  2. Alksti uzmanības pēc partnera, nevis citiem.
  3. Lai vai cik labi vai slikti jums ietu, izbaudi to ar savu partneri, nevis ar visu pasauli. Cik daudz pasaulē ir labu cilvēku, kas varbūt priecāsies par jums, tikpat daudz ir arī skauģu un nīdēju…

Lasi vēl