Skandāls! Tētis aizsūta bērnus pie omītes, kamēr pats sarīko iedzeršanas ballīti

Komentāri

Kamēr bērni prom, tikmēr tētim ballīte mājās! Iespējams, līdz šīm skandalozākais mirklis pieredzēts jaunajā realitātes šovā Tēta nedienas Latvijā.

Tētis Edgars, palicis viens ar 9 gadus veco meitu Madaru un 5 gadus veco dēliņu Jēkabu, izdomājis pirmajā vakarā, kad palicis viens, bez sievas, nevis ķerties klāt mīļotās Alīses uzticētajiem mājas darbiem, bet gan… sarīkot ballīti!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars izvēlējies ģeniālu taktiku – aizsūtīt bērnus pie viņu omītes, tikmēr pa to laiku pats iedzer ar savu draugu. Vai viņu pieķers? Ko par to teiks bērni, un, galu galā, cikos viņi atgriezīsies mājās? Skaties šajā video!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl