Komentāri
Skandāls! Depa sieva iesniedz šķiršanās dokumentus neilgi pēc aktiera mātes nāves

Viens no pasaulē slavenākajiem un seksīgākajiem aktieriem, Džonijs Deps tiek pamests, jo viņa bijusī sieva, Teksasā dzimusī aktrise Ambera Hērda, ir iesniegusi šķiršanās dokumentus. 

Pāris salaulājās tikai pirms 15 mēnešiem. Interneta vidē ir atklāti tiesas dokumenti, kas apliecina, ka Ambera Hērda ir iesniegusi šķiršanās dokumentus tieši trīs dienas pēc Džonija Depa mātes nāves. Pāris preses uzmanības centrā nonāca arī neilgu laiku atpakaļ, kad Ambera Hērda un Džonijs Deps Austrālijā nelegāli ieveda savus četrkājainos, pūkainos draugus – suņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ambera un Džonijs iepazinās 2011. gada filmējoties filmā Ruma dienasgrāmata, kur abi pavadot dienas filmēšanas laukumā, iemīlējās.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl