Skandalozais fotogrāfs Sokolovs: Biju nevainīgs sapņotājs, kam vieglāk masturbēt nekā uzrunāt meiteni

1 komentārs
Skandalozais fotogrāfs Sokolovs: Biju nevainīgs sapņotājs, kam vieglāk masturbēt nekā uzrunāt meiteni

Aleksandrs Sokolovs ir ļoti atklāts savās sajūtās. Tie, kas seko viņam vietnē Facebook, to pavisam noteikti ir pamanījuši. Pavisam nesenā ierakstā Aleksandrs atceras kādu vakaru, kad viņš vēl bija pusaudzis. Kādu smaržu sajutis no 34 gadus vecās Lienes, kā arī cik kautrīgs bijis, ja runa ir par kailumu.

Man ir 13 gadu. Vēls vakars. Augusts. Dzīvoju vasarnīcā, apmēram 30 km no Rīgas. Tikko esmu apēdis omas pagatavotās pankūkas ar krējumu. Nereāli garšīgas! Mazliet sastrīdējos ar viņu. Omai nepatīk, ka es pēc vakariņām neeju gulēt, bet dodos ”pasēdēt” ar draugiem. Tādas pasēdēšanas vienmēr ievilkās līdz vieniem naktī, un oma nekad negāja gulēt, kamēr nav sagaidījusi mani. Es nezināju, ka tieši šajā vakarā man būs jauna un īpaša pieredze. Tāda pieredze, kuru es vēl ilgi atcerēšos.

Mūsu kompānija sastāvēja no 5 puišiem un divām meitenēm. Puišiem bija no 12 līdz 14 gadiem. Vienai meitenei bija 13, bet otra bija… viņas māte. Kaut Lienei bija 34, mēs uztvērām viņu kā vienaudzi. Viņa vienmēr piedalījās mūsu spēlēs un uzvedās, un ģērbās kā pašas meita. Abas bija garas un ar blondiem taisniem matiem. Māte pat simpātiskāka par savu meitu.

Tādos vakaros, kad bija tumšs, pulcējamies pie Lienes. Viņas abas visu vasaru dzīvoja divatā. Iekurinājām kamīnu un spēlējām kārtis. Tieši tas pats bija šajā vakarā. Tikai ar divām īpatnībām. Kāds bija atnesis vīnu tetrapakā. 2 litri kaut kādas lētas “šmigas”. Pa dienu pūta ļoti stiprs vējš, un bojājuma dēļ visam ciematam atslēdza elektrību. Mums izveidojās ļoti intīma gaisotne. Es biju vienīgais, kurš nedzēra.

Tā kā mēs bijām pusaudži, visinteresantākā tēma par ko runāt, bija – sekss. Liene vienīgā nebija nevainīga, bet kaut kā nelabprāt viņa piedalījās mūsu diskusijās. Nezinu, vai tas bija vīns, vai viņai bija īpaši jautrs noskaņojums, bet šajā vakarā viņa stāstīja daudz! Es pirmo reizi uzzināju ka orālais sekss var būt arī, kad vīrietis to dara sievietei!

Mēs sēdējām uz grīdas, un es pamanīju, ka pilnīgi katrs puisis izvēlas tādu pozu, lai nebūtu redzams, ka viņam stāv. Es arī nebiju izņēmums un šausmīgi kautrējos, ka kāds to varētu pamanīt. Es pirms vakariņām nopeldējos, tāpēc uzvilku tikai šortus bez apakšbiksēm.

Laiks bija pāri pusnaktij, viss vīns bija izdzerts. Jau neatceros, kurš bija iniciators, bet izdomājām spēlēt kāršu spēli uz izģērbšanos. Es biju labs kāršu spēlmanis, bet nereāli uztraucos par perspektīvu vilkt nost šortus. Gan man, gan pārējiem puišiem spēles laikā bija nenormāls stress. Neviens negribēja zaudēt. Tomēr, kad tev ir 13, tad viss, kas ir saistīts ar paša kailumu, ir ļoti mulsinošs. Es pat tad, kad gāju uz baseinu, dušā mazgājos peldbiksēs.

Protams, tagad esmu izaudzis un, kad skatos uz atpakaļ, saprotu, ka nevar būt nejaušība, ka Liene zaudēja 4 reizes pēc kārtas. 2 litri vīna uz 6 cilvēkiem nav tik daudz, lai viņa stāstītu tādas lietas, kuras joprojām atceros gandrīz vārds vārdā.

Es sēdēju vistuvāk Lienei, un man bija neērti pilnīgi pagriezt galvu, lai pētītu viņas ķermeni. Apziņa, ka tikai 50 cm šķir manu seju no viņas kailām, tvirtām krūtīm, bija nereāli uzbudinoša. Es pamanīju, ka viņai starp kājām mati aug pareiza taisnstūra formā. Vēl es sajutu tādu ļoti netipisku smaržu. Toreiz padomāju, ka viņa bija tā dīvaini sasvīdusi, kaut smarža bija citādāka nekā sviedru – saldāka un ne tik intensīva. Es to varēju sajust tikai, kad Liene mazliet piepacēlās, lai izdalītu kārtis. Kad izaugu, sapratu, kas tā bija par smaržu.

Toreiz nekas traks nenotika. Viņa vienīgā izrādījās pilnīgi kaila un pļāpāja ar mums līdz 4 naktī. Atnācu mājās. Pirmo reizi mūžā dzirdēju, kā vectēvs nosauca mani rupjā vārdā, kad ienācu. Viņš man mēģināja iesist, bet es biju ļoti veikls un paspēju no iekšpuses aizslēgt savu istabu.

No rīta man vajadzēja braukt uz vieglatlētikas nometni Valmierā. Bet pēc tam jau sākās skola. Diemžēl pavasarī es izdarīju vienu “figņu” (par to būs atsevišķs stāsts) un nākamajā vasarā visu laiku slēpos mājās vai pie sava drauga. Ielās nerādījos un ar Lienes kompāniju man zuda kontakts.

Bet tās nav stāsta beigās. Pēc dažiem gadiem uzzināju, ka pa vakariem viņi vairs nespēlēja kārtis, bet pavadīja laiku daudz produktīvāk. Man toreiz bija jau 17, kad es ieraudzīju, ka gan Liene, gan viņas meita ir stāvoklī un staigā ar pilnīgi vienādiem punčiem. Es, kad ieraudzīju, sapratu, ka daudz ko zaudēju tādēļ, ka distancējos no kompānijas. Tomēr es joprojām biju ļoti nevainīgs sapņotājs, kam vieglāk pamasturbēt nekā uzrunāt meiteni. Situācija izmainījās tikai kad man palika gandrīz 19 gadu.

Foto: Sokolova jaunākais fotoprojekts