Skandalozā Kristīne Deimone paziņo, ka ikdienā nelieto kosmētiku

5 komentāri
Skandalozā Kristīne Deimone paziņo, ka ikdienā nelieto kosmētiku
INSTAGRAM

Skandalozā dizainere, skropstiņu meistare, divu dēlu mamma Kristīne Deimone ievērojusi, ka pēdējā laikā sievietes publisko bildes, parādot sevi bez kosmētikas. Tas Kristīnei liek aizdomāties par sieviešu kompleksiem.

Sieviešu lielīšanās ar fotogrāfijām, kurās viņas redzamas bez kosmētikas, divu dēlu mammai nav saprotama.

Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

Kristīne aizdomājas, ja visu laiku tiek lietota kosmētika, tātad dāmas uzskata, ka izskatās slikti bez kosmētikas produktu lietošanas?

”Nelietoju tonālos krēmus vai ko citu! Labi ja reizi mēnesī ko tādu uzlieku sejai. Jūs iedomājieties kādai jābūt cilvēka psiholoģijai, ja jālepojas ar to, cik labi izskatās bez kosmētikas? Ja sieviete visu laiku krāsojas, tātad ir ar kompleksiem,” sociālajā tīklā ”Instagram” spriež Kristīne.

Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes?

Dizainere domā, ka sieviete pavada ikdienu ar kosmētikas kārtu uz sejas gluži kā ar masku – no kaut kā slēpjoties. Uztaisa sev priekšā sienu vai bloku. Toties kad to visu noņem – jūtas kaila, neaizsargāta.

Kristīne paziņo, ka dzīve ir skaista, ikviena sieviete ir skaista, nav jāslēpjas aiz kosmētikas kalniem!

”Domāju, ka man pašai vairāk jāstrādā pie harmonijas sevī. Jāmācās nedusmoties uz citiem un neatslābināties,” nobeidz Kristīne.

Neskatoties uz to, ka skaistule nelieto kosmētiku, viņa nesmādē ne skropstu pieaudzēšanu, permanento grimu, ne botoksu, ko lieto ne tikai sejai, bet arī padusēm un matiem.

Skandalozā Kristīne Deimone atklāti stāsta par plastiskajām operācijām

5 komentāri