Skandalozā Kima Kardašjana un Kanje Vests šodien svin otro kāzu gadadienu

Komentāri
Skandalozā Kima Kardašjana un Kanje Vests šodien svin otro kāzu gadadienu

Viens no slavenākajiem Holivudas pāriem – Kima Kardašjana un Kanje Vests – šodien svin otro kāzu gadadienu.

Pirms diviem gadiem Itālijā jāvārdu teica skandalozā Holivudas realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana un slavenais reperis Kanje Vests. Pāris pirms diviem gadiem gredzenus mija Florencē. Viņu kāzās piedalījās arī pāra meitiņa Norta Vesta. Abi mīlnieki uz kāzām aicināja aptuveni 600 viesus. Bet pirms lielās dienas pāris devās uz mīlnieku dēvēto pilsētu Parīzi, kur baudīja lielisku atpūtu kopā ar viesiem un labākajiem draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Foto

Tieši Parīzē Kima Kardašjana baudīja savu vecmeitas ballīti, apmeklējot mīlnieku pilsētas iecienītākās vietas, piemēram, Eifeļa torni, Triumfa arku u.c. Pārim ir divi kopīgi bērni Norta Vesta un Seints Vests, kurš pasaulē nāca pagājušajā gadā. Arī sociālajā vietnē Instagram.com Kima publicēja bildi, kurā apsveic savu mūža mīlestību Kanje.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl