Skaļi kliedzieni, apvainojumi un dūres pa gaisu. Pirmais randiņš

Komentāri

Vēlme izskatīties pēc iespējas skaistākai, nav nekas pretdabisks. Sliktāk ir tad, ja vēlies pilnībā nomainīt savu ārieni, un pārliecināt citus, ka tā esi tu. Skaties.lv/Sievietei rokās ir uzskatāmi pierādījumi, ka pirmais randiņš ne ar ko labu nebeidzas, diviem Ķīnas jauniešiem, jo abi uzdevušies par to, kas viņi patiesībā nav. 

Kādā Ķīnas pilsētā divi jaunieši devušies uz pirmo tikšanos. Iepazinušies un sarakstījušies internetā. Pirmais randiņš beidzās gandrīz ar asinsizliešanu. Proti – gan puisis, gan meitene viens otru ieraugot, bija pamatīgi vīlušies. Abi internetā nebija ievietojuši savas, bet gan kādu citu – skaistākas meitenes un glītākā puiša foto.
”Paskaties, kā tu izskaties! Uz fotogrāfijas tu biji pavisam citādāks!” kliedz sašutusī meitene un iesit jaunietim ar somiņu. ”Tu neesi ne par matu labāka! Paskatieties, kādu fotogrāfiju man šitā zoss ir atsūtījusi,” pie garāmgājējiem, rādīdams savu telefonu, vēršas pieviltais puisis.
”Kropli! Tu mani izmantoji,” kliedz meitene. Šo dzirdot, puisis ar milzīgu spēku parauj meiteni aiz rokas, un viņa nokrīt. “Un jūs mani pat neaizstāvēsiet?” kliedz meitene, uzrunājot apkārt stāvošos. Pa burzmu “atrāvās” arī dramatisko notikumu liecinieks, kurš uzdrošinājās scēnu iemūžināt. Skaties video!!

Lasi vēl