Skaistumsalāti pēc mammas receptes

2 komentāri

Skaistumsalāti, kas top pēc gatavošanas šova Gatavo 3 dalībnieces mammas receptes, nosaukumu ieguvuši ne tādēļ, ka tie izskatās īpaši skaisti, bet, regulāri ēdot, tie atstāj brīnišķīgu iespaidu uz ādu, nagiem un matiem.

Sastāvdaļas

400 g auzu pārslu, 1 l apelsīnu sulas, buntīte piparmētru, 70 g grauzdētu mandeļu, 100 g saldētu upeņu, 1 apelsīns, 1 bumbieris, 1 ābols, 3 kivi.

Pagatavošana

Auzu pārslām pārlej apelsīnu sulu un atstāj pa nakti mērcēties. Sulai pilnībā jānosedz auzu pārslas un jābūt vismaz 1,5 cm pa virsu. Nākamajā rītā auzas vairākas minūtes maisa, lai tās kļūtu krēmīgas. Ja tās ir saķepušas, tad noteikti jāpievieno vēl apelsīnu sula. Konsistencei jābūt tādai kā vārītai auzu putrai ar pienu vai jogurtu. Saķepušas tās nebūs garšīgas. Visus augļus sagriež kubiņos un pievieno auzu pārslām. Daļu ogu, mandeļu un piparmētru lapiņu iemaisa auzu pārslās. Daļu atstāj dekorēšanai un pārber pa virsu.

TOP komentāri

  • koko
  • maara
    0 0 0

    maara

    Apelsīnu sulai laikam jābūt svaigi spiestai, jo ar pirkto sulu sanāca rūgti :(

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl