Skaistumkonkursa ”Top of the World 2020” fināls pārcelts uz nākamo gadu

0 Komentāru
Skaistumkonkursa ”Top of the World 2020” fināls pārcelts uz nākamo gadu
INSTAGRAM

Starptautiskā skaistumkonkursa ”Top of the World 2020” lielais fināls, kura norises bija plānota šomēnes tiešsaistē, pārcelts divus mēnešu vēlāk – iecerēts, ka tas notiks nākamā gada februārī.

Kā Skaties.lv ziņo skaistumkonkursa ”Top of the World 2020” rīkotāja Kristīne Lindenblate, līdz ar decembrī un janvārī paredzētajiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai pieņemts lēmums starptautisko skaistumkonkursu pārcelts uz nākamo gadu.

”Kad ir slēgti restorāni, atpūtas vietas un pasākumos drīkst pulcēties ne vairāk kā no vienas mājsaimniecības, man nav iespēja online konkursu novadīt, nepārkāpjot katras valsts vietējos noteikumus. Līdz ar to es biju spiesta konkursa finālu pārcelt uz februāri.

Paldies Dievam, visas valstis ir saprotošas un pieņēma, ka konkursa fināls tiek pārcelts. Protams, tas nav baigi forši, bet viss notiek, kā tam ir jānotiek,” Skaties.lv saka Kristīne Lindenblate.

Lindenblates rīkotais skaistumkonkurss norisinās trīs dažādos virzienos – daiļavas, kuras ir vecumā no 18 līdz 46 gadiem, startē ”Miss&Mrs. Top of the World 2020”, lielo izmēru skaistules piedalās ”Miss&Mrs. Top of the World Plus Size 2020”, bet dāmas, kuras sasniegušas 47 gadu vecumu, kvalificējušās ”Ms&Mrs. Top of the World Classic 2020”.

Starp konkursa dalībniecēm ir arī vairākas latvietes – konkursā lielo izmēru daiļavām Madara Riley pārstāv Lielbritāniju, Kristīne Sudmale – Īriju, bet gods pārstāvēt Latviju izraudzīts operdziedātājai Jūlijai Vasiļjevai un teoloģijas studentei Ramonai Zeidakai.

Konkursā ”Ms.&Mrs. Top Of The World Clasic 2020” Baltijas valstis pārstāvēs Lielbritānijā dzīvojošā alūksniete Jeļena Dimante, bet ”Miss & Mrs. Top of the World 2020” Latviju pārstāv Elīna Ustal al UUstala no Stendes.

0 Komentāru