Skaistumkaraliene Viktorija sveic leģendāro Al Bano īpašā ģimenes notikumā

9 komentāri
Skaistumkaraliene Viktorija sveic leģendāro Al Bano īpašā ģimenes notikumā
OLGA LEBEDEVA

Nedēļas nogalē skaistuma karaliene, konkursa ”Miss Plus Size Universe” 2019. gada uzvarētāja Viktorija Brovuna devās uz Igauniju, kur apmeklēja ģimenes drauga, dziedātāja Al Bano koncertu. Al Bano muzicēja kopā ar ilggadējo dueta partneri Rominu.

Uz koncertu skaistuma karaliene devās, lai atbalstītu ģimenes draugu, dzirdētu tādus hitus kā ”Felicita”, ”Sharazan” un ”Tu, soltanto tu”, kā arī lai pavadītu laiku kopā ar meitiņām.

Apalīšu skaistumkonkursa ”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija bauda brīvdienas kopā ar leģendāro Al Bano

Karalienes cienīga ballīte! Viktorija nosvin uzvaru apalīšu skaistumkonkursā ”Miss Plus Size Universe”

”Al Bano koncertus varu baudīt kaut katru nedēļas nogali. Viņš ir mākslinieks ar lielo burtu un klausīties viņa dziedāšanā ir tīrākā bauda,” koncerta apmeklējumu komentē Viktorija.

Pēc muzikālā šova Viktorija, kā jau ierasts, devās uz aizkulisēm, kur sveica dziedātājus ar izdevušos koncertu.

Samīļojot draudzeni, Al Bano atklāja, ka šovakar viņi svinēs ne tikai koncerta panākumus, bet arī to, ka viņš otro reizi kļuvis par vectētiņu.

Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”

Pirmais mākslinieka mazbērns ir puika Kaijs, nu piedzimusi meitenīte Kasia. Pagaidām leģendārajam dziedātājam mazbērnus dāvājusi tikai meita Kristela.

Skaistumkaraliene kopā ar meitām, Al Bano un Rominu devās kopīgās vakariņās uz restorānu, kur pārrunāja dažādus jaunumus un nosvinēja māksliniekam tik būtisko dzīves notikumu.

9 komentāri