Skaistumkaraliene Viktorija Brovuna ir sašutusi par kungu nevēlēšanos restorānos apmaksāt dāmu rēķinus

36 komentāri
Skaistumkaraliene Viktorija Brovuna ir sašutusi par kungu nevēlēšanos restorānos apmaksāt dāmu rēķinus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaistumkaraliene, uzņēmēja Viktorija Brovuna no pagājušā gada izskaņas bauda brīvas sievietes statusu. Viktorija audzina meitas un cenšas atgriezties randiņu dzīvē. Skaistumkaraliene aizdomājas par mūsdienās valdošo vienlīdzību starp sievietēm un vīriešiem – kā dāmām nepazaudēt vājā dzimuma apzīmējumu, kā vīriešiem turpināt būt džentlmeņiem?

Nedēļas nogalē skaistumkaraliene satika vairākas sievietes un pārrunāja dzīvi, tas lika saprast, ka ”pasaule jūk prātā”.

Kāpēc sievietes piekrīt būt mīļākās? Aizdomājas lielo izmēru modele Viktorija Brovuna

Izirušas skaistumkaralienes Viktorijas Brovunas un viņas meitu tēva 14 gadus ilgās attiecības

Viktorija apzinās, ka ir sievietes, kuras cīnās par dzimumu vienlīdzību, bet, vai tas kādam nāk par labu, viņa nezina, bet bieži vien tas rada pārpratumus.

Uzņēmēja piekrīt, ka profesionālajās jomās par vienlīdzīgu darbu arī samaksai būtu jābūt vienādai, bet sadzīvē, ja sieviete un vīrietis nav izveidojuši ģimeniskas attiecības, vai tas nozīmē, ka sievietei jābūt vīrieša lomā?

”Vīrieši ir palikuši pasīvi – sievietei jāaicina vīrietis uz randiņu, sievietei jāsagaida vīrietis pēc darba, sievietei jālej benzīns, un, kur jāved vīrietis, nemaz nerunājot par restorāniem! Pat ja vīrietis uzaicina, kāpēc sieviete maksā rēķinu – man nav skaidrs,” tā Viktorija.

Divu meitu mamma uzreiz piebilst, ka viņai tā nekad nav bijis, pat kompānijās, kurās ir vīriešu pārstāvji, kungi vienmēr samaksā rēķinus – neatkarīgi viņus ar kompānijas sievietēm saista romantiska vai draudzība.

Viktorija nekad to nejautā, bet rēķinu apmaksa viņai liekas džentlmeņu žests, kad vīrietis uzņemas atbildību, tas ir fantastiski!

”Kad apzināti vīrietis atnāk uz restorānu ar sievieti un pēc tam prasa sadalīt rēķinu un par sievieti nesamaksā, piedodiet vīrieši, bet es tam nepiekrītu. Nerunāju par to, ka nevaru pati samaksāt, es varu atļauties, bet gribu, lai sievietes paliek par sievietēm un vīrieši par vīriešiem,” nosaka Viktorija.

Viktorija uzdod jautājumu – par ko mēs cīnāmies? Par ko vēlamies pārtaisīt vīriešus? Kāpēc ir jāpaliek par padomju laika ”vecenēm”, kuras visu prot?

”Jā, mēs visu varam un protam, bet nevajag palikt par “sievietēm ar pautiem”,” pamāca Viktorija.

Skaistumkaraliene Viktorija Brovuna nesaprot sievietes, kuras mājās staigā treniņbiksēs ar izstaipītiem ceļiem

36 komentāri