Skaistumkaraliene Lita Blūma par ”Mrs.Latvija” tērpu izvēli un sajūtām pēc uzvaras

Pievienot komentāru
Skaistumkaraliene Lita Blūma par ”Mrs.Latvija” tērpu izvēli un sajūtām pēc uzvaras
PUBLICITĀTES FOTO

17. septembrī norisinājās skaistuma konkursa ”Mrs.Latvija” 2019. gada fināls. Divdesmit astoņu skaistuļu konkurencē uzvaras laurus izdevās plūkt sievišķīgajai, elegantajai, pozitīvajai Litai Blūmai.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Lita stāsta, ka, izdzirdot savu vārdu un, apzinoties, ka viņa izcīnījusi galveno titulu, viņa jutusies ļoti aizkustināta un pagodināta.

Izvēlēta Latvijas skaistākā precētā skaistule! Par karalieni kronēta Lita Blūma

Latvijas skaistākās precētās dāmas izrāda savu prātu daiļumu

”Jutu ļoti lielu pateicību! Pateicību katram, kurš mani atbalstīja un juta līdzi. Priecājos, ka mani vistuvākie bija uz vietas zālē, ieradušies mani atbalstīt visu pasākuma laiku,” nosaka Lita.

Lita priecājas, ka izdevies mazliet iepazīt citas dalībnieces, sajust, cik katra meitene ir īpaša, šarmanta un brīnišķīga.

Stāstot par konkursa tērpu izvēli, Litas sejā redzams smaids, viņa, gluži kā ikviena sieviete, vēlas izskatīties labi, justies sievišķīgi un būt karaliene savu mīļo acīs.

Mīļi foto: Latvijas skaistākās precētās sievietes atbalsta no ielas dzīves izglābtus kaķus

”Jau no paša sākuma zināju, ka gribu stilizētu tautastērpu. Lai ir eleganti, skaisti un kaut kas pavisam atšķirīgs. Uzreiz zināju, kam uzticēšu šo īpašo uzdevumu. Tā ir man ļoti mīļa persona – Iryna Mogyr. Viņa ir mana personīgā stiliste un šuvēja,” atklāj Lita.

Skaistumkaraliene pilnībā uzticējusies stilistei, paļāvusies uz viņas ideju, ka jāizveido stilizēta villaine.

Kopā tika atrasts un izvēlēts audums, tā krāsa, pasūtīts pieskaņots kronītis, kas kalpoja kā aksesuārs.

Peldkostīmu Lita izvēlējās pēc sajūtām un nedaudz stilizēja ar papildus aksesuāriem.

Foto: ”Mrs.Latvija” daiļavas tiekas izsmalcinātā piknikā

”Ar vakarkleitu bija ļoti interesanti. To atradu pašā sākumā, ieraudzīju un zināju, tā būs īstā. Sarkana, eleganta un gaumīga. Līdz finālam bija palicis daudz laika, divi mēneši, sajūtas pamainījās un gribējās gaišu kleitu, tādos toņos kā nēsāju drēbes ikdienā un iegādājos gaišu mežģīņu kleitu, lai man ir otra opcija. Fināla dienā bija pilnīgi skaidrs, ka gribu vilkt sarkano kleitu! Vienmēr uzticos savai intuīcijai un sajūtai,” vakarkleitas izvēli skaidro Lita.

Lita pagaidām nav domājusi – vai piedalīsies vēl kādā skaistumkonkursā. Viņa cenšas klausīties savās sajūtās un vadīties pēc tām! Svarīgi ir būt harmonijā un saskaņā ar sevi!

”Gribu pateikt vislielāko paldies tuviniekiem, draugiem, paziņām, kuri juta līdzi un atbalstīja! Vienmēr novēlu klausīties savā sirdsbalsī, jo tā zina pareizo ceļu, un meitenēm novēlu pieņemt jaunus izaicinājumus un uzdrīkstēties!” nobeidz Lita.