Skaistumkaraliene Dālija Gaile pastāsta, kā izveidot noturīgas lokas un iepriecināt ģimeni

5 komentāri
Skaistumkaraliene Dālija Gaile pastāsta, kā izveidot noturīgas lokas un iepriecināt ģimeni
PUBLICITĀTES FOTO

17. septembrī norisināsies precēto dāmu skaistumkonkurss ”Mrs.Latvija 2019”, kur par karalienes kroni sacentīsies skaistules no visas Latvijas. Viena no skaistulēm būs fitnesa entuziaste, dēla māmiņa Dālija Gaile. Dālija dievina pārsteigt ar jauniem tēliem un pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

Lai pārsteigtu ģimeni, sevi un apkārtējos ar jaunu tēlu, Dālija ir gatava veltīt vairākas stundas laika. Šoreiz daiļava izveidojusi skaistas, noturīgas lokas, ar kurām rotājās vairākas dienas.

”Vienkārša un dabiska sieviete ir vislabākā. Vīriešiem patīk koptas un atbildīgas dāmas.” Dālija Gaile par sievietēm un skaistumkopšanu

Nebēdnīgās māsiņas! Madara Kiviča un Dālija Gaile apmeklē ballīti vienādā apģērbā

”Mājas apstākļos var izveidot ļoti skaistas lokas, labākas nekā reizēm frizētavā. Turklāt pašu rokām darināts, vienmēr būs mīļāks un īpašāks. Tāpat arī mati netiks bojāti dažādiem līdzekļiem,” tā Dālija.

Skaistumkaraliene paziņo, ka jāizmazgā mati un mazliet jānosusina ar dvieli. Tad jāņem smalkas matu šķipsnas un jātin ap kokteiļu salmiņiem. Katra šāda šķipsna jātin ap savu salmiņu un katra salmiņa gali jāsaloka kopā un jānostiprina ar matu gumiju.

Pirms procesa un procesa laikā nevajag lietot nekādas matu putas, lakas, visam jānotiek dabiski.

Šķipsnu aptīšana ap salmiņiem skaistulei aizņēma trīs stundas, bet pēc tam diennakts jānotur salmiņi matos. Rezultāts būs pasakains!

Skaistumkonkursā ”Miss&Mrs.Top of the World 2019” startēs bikini fitnesa modele Dālija Gaile

Bez skaistumkopšanas un fitnesa Dālija dievina brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni. Vīru un dēlu skaistule sauc par vissvarīgāko dzīvē.

”Ģimene man nozīme drošību, mīlestību un atbalstu. Kopā pavadītie mirkļi ir prieka pilni un parāda mūsu vienotību, rūpes, uzticēšanos. To visu nevar nopirkt par naudu!” tā Dālija.

Tieši vīrs un dēls ir galvenie iemesli, kāpēc viņa vienmēr cenšas izskatīties pēc iespējas daiļāka un daiļāka. Tāpēc arī veic dažādus eksperimentus, lai vīra un dēla acīs vienmēr būtu pati mīļākā, labākā un skaistākā.

“Mrs.Latvija 2019” fināls jau 17. septembri! Biļetes iegādājies ŠEIT!!!

5 komentāri