”Skaistumam nav vecuma limita!” Dāmas pēc 60 apvienojas fotoprojektā un nodemonstrē sievišķību

1 komentārs
”Skaistumam nav vecuma limita!” Dāmas pēc 60 apvienojas fotoprojektā un nodemonstrē sievišķību
JULIJA JD DMITRENKO

Projekta ”Vecumam nav ierobežojumu” idejas autore ir skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate, kura vēlējās ar sociālu projektu atgādināt dāmām labākajos gados, ka vecums ir tikai skaitlis pasē, bet mūsu vizuālo tēlu un mīlestību pret dzīvi veidojam mēs paši!

”Šogad es pati svinēšu 50 gadu jubileju un apzinos, ka nejūtos uz savu vecumu. Sapratu, ka vecums ir tikai skaitlis dokumentos, būtiskākas ir iekšējās sajūtas un dzīvesprieks. Veidoju projektu, lai atgādinātu sievietēm, ka viņas ir skaistas jebkurā vecumā,” atklāj projekta idejas autore.

Iepazīsti tuvāk dalībnieces!

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

71 gada vecā Māra Smirnova sevi raksturo kā jautru, smaidīgu, pozitīvu un atraktīvu.

”Manas draudzenes ir gados jaunākas sievietes un par laimi mīl mani, tāpēc iedrošināja piedalīties šajā fotosesijā, jo uzskata, ka esmu vislabākā, tāpēc ar tādiem draugiem nevarēju būt malā un centos būt, cik iespējams laba šajā fotosessijā. Mana labākā draudzene māksliniece Ilze Laizāne un viņas menedžere Evija, kuras iniciatīva tā bija, teica, ka tas ir jauns izaicinājums,” stāsta Māra.

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

70 gadus vecā Svetlana Skorinkina ir laimīga sieviete. Jau 47 gadus viņa ir kopā ar vīru, pārim ir bērni un mazbērni, kuri palīdz aizmirst par vecumu un uzmundrina aktīvi pavadīt laiku.

”Ikdienā patīk garas pastaigas gar upi ar mūsu suni Salvu, aizraujos ar adīšanu. Fotosesijā piedalījos, lai izkrāsotu ar jaunām krasām dzīvi un parādītu, ka skaistumam nav vecuma ierobežojumu,” tā Svetlana.

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

66 gadus vecā Baiba Frīdenberga ir aktīva sabiedriskajā un kultūras dzīvē. Viņa dzied RLB senioru korī. 2013.gadā viņa piedalījusies konkursā ”Latvijas vecmāmiņa”, piedalījusies regatē Rīgā, lidojusi ar gaisa balonu un paraplānu.

”Patīk dažādi izaicinājumi, kuros var gūt brīnišķīgas emocijas, pozitīvu enerģiju, gandarījumu par uzdrīkstēšanos un paveikto,” smaida Baiba.

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

71 gada vecā Ināra Jēkabsone ir aktīva, pozitīva un enerģiska sieviete. Viņa dzīvo Kuldīgā un cenšas palīdzēt dzīvniekiem, kuri palikuši bez mājām.

”Projektā piedalījos, jo projekta veidotāja ir mana meita, un vēlējos atbalstīt projektu, parādot, ka gadi ir tikai cipars,” neslēpj Ināra.

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

62 gadus vecā Silvija Berga lepojas ar doktorantūras izglītību individuālajā farmakoloģijā un diviem gadiem Kinematogrāfijas institūtā.

”Ikkatra sieviete ir neatkārtojams dzīvesstāsts. Ikkatra ir unikālas pieredzes, priekštatu, apņemšanos un cerību kopums, kas tiecas pilnveidot sevi un ir gatava dalīties ar savu siltumu, ja vien esam tam atvērti. Piedaloties projektā, vēlējos apliecināt sevi, ka pēc ļoti ilga pārtraukuma varu strādāt foto sesijās un veiksmes gadījumā turpināt un papildināt savu dzīvi ar šo radošo momentu,” Silvija sevi raksturo mūziķa Arstarulsmirus vārdiem.

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

62 gadus vecā Stella Vilema atceras, ka kopš dalības starptautiskajā konkursā ”Grandma Universe 2021” ir pagājuši tieši 10 gadi, un viņas moto ir nemainīgs – kad vēl, ja ne tagad!

”Esmu zinātkāra un atvērta visam jaunajam,” dalību foto projektā raksturo Stella.

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

62 gadus vecā Ināra Trēziņa ir uzņēmēja, kurai patīk gudri, bet ne ambiciozi cilvēki, patīk mūzika, viņa dzied korī. Viņai ir būtiski, lai tuviem un mīļiem cilvēkiem viss būtu labi.

”Pirms pusotra gada pēkšņi zaudēju vīru, tas lika izvērtēt laiku, nevis kaut kad, bet tagad, tāpēc arī izlēmu piedalīties foto sesijā. Sieviete pēc 60 ir sieviete, skaista un valdzinoša un es vēlētos to atgādināt galvenokārt sievietēm,” savu dalības iemeslu nosauc Ināra.

Foto: JULIJA JD DMITRENKO

63 gadus vecā Maija Zveiniece labprāt lasa grāmatas, viņa ir kaislīga sēņotāja un autobrauceja.

”Fotosesijai, kā pārsteigumu, pieteica vedekla. Tas arī motivēja, ka dēla ģimenei es liekos pietiekoši novērtēta,” smaida Maija.

Sievišķīgās projekta dalībnieces un idejas autore saka paldies ”Yeko photo studio” par sarūpētajām fotosesijas telpām, grima un frizūru mākslineicei Janai Kozlovai, kā arī ”Unastyle” imidža skolai par dāmu sagatavošanu fotosesijai, ”It`s my day” tērpu nomai par skaistajām kleitām, ”Nela gems” par mirdzošajām kristāla rotām un, protams, fotogrāfei Jūlijai JD Dmitrenko par darbu.

1 komentārs