”Skaistuma feja” Kristīne pozējusi viegli erotiskā fotosesijā
Skaistā TV zvaigzne Kristīne Pavlovska jutekliskā foto sesijā (Laura Eglīte)

Šovasar vienu no dzīves neaizmirstamākajiem piedzīvojumiem izbaudījusi pievilcīgā skaistumkopšanas jomas pārstāve Kristīne Pavlovska, kura šomēnes iejūtas TV6 mēneša meitenes ādā. Jaunā TV zvaigzne, draudzenes pamudināta, ļāvusies jutekliskai fotosesijai, kuras rezultātu uztic arī portāla Skaties.lv lasītājiem.

Kristīni foto sesijai pierunājusi draudzene Laura Eglīte, kura ar foto nodarbojas amatierlīmenī, fotografēšana ir viņas sirdsprieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jau sen biju viņai solījusi papozēt. Nebija viegli. Lai arī atrados labākās draudzenes kameras priekšā, sesija tomēr bija ļoti intīma, jutekliska!

Neizpalika arī daudz smieklu,” portālam Skaties.lv stāsta TV6 augusta meitene.

Caur šo foto projektu, kur daļa fotogrāfiju uzņemtas putojošā vannā, Kristīne vēlas sievietes iedrošināt iepazīt sevi no nedaudz citas puses.

”Nekultivēju visiem izģērbties un rādīt plikumus, bet varbūt tomēr ir vērts pamēģināt citādāk iepazīt sevi. Ko līdzīgu nav obligāti jāmēģina profesionāla fotogrāfa priekšā, var sarunāt ar labāko draudzeni, kad smiekli garantēti, vai noorganizēt kādu romantisko foto vakaru kopā ar otro pusīti, kad draugs iejūtas fotogrāfa lomā. Sveces, maiga mūzika un tuvība starp jums abiem garantēta,” sievietes iedrošina Kristīne.

Vairāk par simpātisko Kristīni lasi šeit!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl