Skaistuma brīnumlīdzekļi lieliskai labsajūtai un izskatam

0 Komentāru
Skaistuma brīnumlīdzekļi lieliskai labsajūtai un izskatam

Ziema ir mēnesis, kad savam organismam pievēršam vislielāko vērību. Tādas problēmas kā sausa āda un sasprēgājušas lūpas ir mūsu ikdienas likstas. Lai arī ziemas periodā starotu kā vasarā, ir nepieciešams parūpēties par savu ķermeni.

Lūpas ir sievietes skaistākā rota. Kura gan negribētu tādas lūpas kā Andželīnai Džolijai? Paņem zobu birsti un nepilnu pusminūti masē lūpas, tās ne tikai kļūs apjomīgākas, bet arī vecā lūpu ādiņa tiks noberzta. Tās kļūs maigākas un lielākas.

Foto: LETA

Foto: LETA

Kafijas biezumiem ir maģiskas spējas. Tos vari izmantot sejas kopšanai. Uzklāj kafijas biezumus uz sejas un nedaudz pamasē ādu, pēc tam kārtīgi noskalo. Kafijas biezumu skrubis padarīs tavu ādu maigāku un reizē nomierinās.

Foto: LETA

Foto: LETA

Medus ir labākais draugs ziemas periodā pie saaukstēšanās pazīmēm, bet neaizmirsti, ka tas ir lielisks palīglīdzeklis celulīta samazināšanai. Iezied ar medu problemātisko zonu un ar straujām kustībām atrauj plaukstu. Tas ir sāpīgs process, bet ir tā vērts. Ja vēlies vasarā izskatīties skaisti, tad šo procedūru sāc jau tagad.

Ja esi kosmētikas mīļotāja, tad karsts tvaiks ir tas, kas tev nepieciešams. Tas padara grima uzklāšanu vieglāku, jo tvaiks padara ādu mīkstāku. Korektors ir labākais draugs cīņā ar pinnēm. Tas palīdz noslēpt apsārtumu un padara pinni vizuāli mazāku. Savukārt, ja esi viena no tām, kura cīnās ar tumšiem lokiem zem acīm, tad oranžais korektors vai vienkārši oranžas acu ēnas padarīs tumšos lokus gaišākus un mazāk pamanāmus.

VIDEO: noslēp tumšos lokus ar kosmētikas palīdzību

Bet jebkura skaistuma noslēpums ir ūdens – visas dzīvības sākums. Divi litri dienā, un tavs organisms būs tev pateicīgs.

0 Komentāru