Skaistule Sabrina atklāj savus dailes knifiņus

4 komentāri
Skaistule Sabrina atklāj savus dailes knifiņus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pievilcīgā tumšmate Sabrina Lase no Jēkabpils ir to 30 sieviešu vidū, kuras konkursā ”Mrs. Latvija 2019” uzsākušas cīņu par Latvijas skaistākās precētās dāmas titulu. Viņai ir savi paņēmieni, kā ikdienā nezaudēt lielisko formu un  izskatu.

Kā Skaties.lv atzīst 28 gadus vecā policijas inspektore un divu dēlu māmiņa Sabrina Lase, viņa ar regulāru skaistuma salonu apmeklēšanu neaizraujas, bet tā vietā izmanto visiem pieejamus ķermeņa un matu kopšanas līdzekļus.

Vairāk par skaisto Sabrinu lasi šeit!

Tāpat skaistumkonkursa dalībniece norāda, ka nepārspīlē ar dekoratīvās kosmētikas lietošanu.

”Mana iecienītāka dekoratīvā kosmētika ir zīmola ”MaxFactor” kosmētika, tači arī ar to es nepārspīlēju. Patīk tīra āda. Krēmus izmantoju, ja vien ir tāda vajadzība – sausa āda. Bieži vien izmantoju savu iecienīto produkciju no ”The Body Shop”, patīk aromātu klāsts,” ikdienā lietotās kosmētikas zīmolus atklāj Sabrina.

Sieviete akcentē, ka skaistuma noslēpums noteikti ir katram savs. ”Man tāda nav,” viņa nosmej.

”Lietoju uzturā visu, kas man garšo, sevi neierobežoju. Nekad neesmu ievērojusi diētas. Ikdienā daudz kustos, jo ar bērniem citādāk nevar!

Uzskatu, ka pilnvērtīga un aktīva dzīvesveida gadījumā nav nepieciešamas papildus slodze – sporta zāle, diēta,” norāda konkursante.

Kā Sabrina atklāj, viņa ir dabīgā skaistuma piekritēja. ”Esmu dabīga no matu galiņiem līdz papēžiem. Ar lielām skumjām noskatos uz tām sievietēm un meitenēm, kuras tiecas pēc sabiedrībai uzspiestajiem ideāliem.

Neesmu jutusi vajadzību pēc samākslota skaistuma, bet, ja arī kādreiz sagribēsies pamēģināt ko jaunu, noteikti to izdarīšu tik daudz, kamēr tas nebojās manu veselību,” teic Sabrina.