”Skaists ķermenis ir pelnījis skaistu iedegumu!” Dālija Gaile atklāj savus pludmales sezonas knifiņus

5 komentāri
”Skaists ķermenis ir pelnījis skaistu iedegumu!” Dālija Gaile atklāj savus pludmales sezonas knifiņus
INSTAGRAM

Fitnesa trenere, skaistumkaraliene Dālija Gaile ir laimīga, ka pienākusi vasara un var veltīt dienas, lai laiskotos pludmalē. Dālija iesaka, kā izvēlēties piemērotu peldkostīmu un kā ”nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu” – iegūt iedegumu un uzturēt fizisko formu!

Dālija uzskata, ka Latvijā ir tik īsas vasaras, ka saulīte jābauda maksimāli! Ja skaistule dodas uz pludmali, tad vienmēr kopā ar draudzenītēm un uz visu dienu.

Pikantā fotosesijā fitnesa entuziaste Dālija Gaile parāda robežu starp seksualitāti un vulgaritāti

Rosinoši foto: Dālija Gaile gūst baudu no dejas ap stieni

Fitnesa entuziastes pastaigājas pa pludmali, peldas, skrien – dara jebko aktīvu, lai iegūtu gan perfektu iedegumu, gan uzturētu fizisko formu.

Dālija piemetina, ka tieši fiziskās aktivitātes sniegs vienmērīgu iedegumu, ne gulēšana uz dvieļa.

”Cenšos paspilgtināt iedegumu, lietojot dažādus losjonus, man nepatīk eļļiņas, tad ķermenis paliek lipīgs. Jāatrod savs perfektais līdzeklis un jālieto, lai no saules iegūtu prieku un pasargātu sevi no visa sliktā,” tā Dālija.

Skaistule nenoliedz, ka pludmalē saņem daudz pretējā dzimuma uzmanības, kā nekā skaistas meitenes nekad nepaliek neievērotas.

Skaistumkaraliene piebilst, ja skaistai sievietei papildus ir skaists, trenēts augums, tad viņa iegūst divreiz vairāk uzmanības.

”Sauļošanās laikā neļauju sev tuvoties svešiem vīriešiem, neesmu no tām, kuras meklē sev kompāniju pludmalē, piedevām man ir vīrs un sveši vīrieši mani neinteresē. Ātri vien tieku vaļā no nevēlamiem kavalieriem,” smejas Dālija.

Dālija pludmales priekiem izvēlas spilgtus bikini. Spilgtas krāsas izskatās lieliski uz nosauļotas ādas un izceļ iedegumu.

Skaistule uz pludmali neņem līdzi našķus, bet gan dodas pusdienot uz kādu no pludmales restorāniem.

Kādi ir tavi pludmales prieku knifiņi?

Seksīgi foto: fitnesa entuziaste Dālija Gaile pozē miniatūrā apakšveļā

”Neeksistē pārāk īsas mini kleitiņas!” Dālijas Gailes pavasara iepirkšanās padomi

Fitnesa trenere seko līdzi tam, lai bikini nebūtu pārāk maziņi, jo miniatūri bikini parāda, ka sieviete ieradusies pēc uzmanības, ne iedeguma.

”Vienmēr velku tikai divdaļīgos bikini, bet kopīgo peldkostīmu izmantoju tikai fotosesijās. Skaists ķermenis ir pelnījis skaistu iedegumu,” tā Dālija.

Dāmām, kuras pašizolācijas laikā nav piedomājušas pie fiziskās formas uzturēšanas skaistule iesaka piemeklēt piemērotu peldkostīmu.

Ja nav stingri bicepsi, var vilkt peldkostīmu, kas ir ar koķetām rišiņām, tās piešķirs pikantumu un nosegs nevēlamo.

Ja ir parādījies vēderiņš, to var noslēpt kopīgajā peldkostīmā, vēlams – svītrainā vai bikini, kuram biksītes ir ar paaugstināto jostas vietu.

Lai neiedzīvotos sejas ādas problēmās skaistumkaraliene iesaka uz pludmali doties nelietojot kosmētiku.

Kāpēc vīrieši skatās pornofilmas? Seksīgās Dālijas Gailes viedoklis