Skaistā trīs bērnu māmiņa Margarita atklāj savu lieliskās formas noslēpumu

Pievienot komentāru
Skaistā trīs bērnu māmiņa Margarita atklāj savu lieliskās formas noslēpumu
PRIVĀTAIS ARVĪVS

Sievietes skaistumu vairo ne tikai pastāvīgas rūpes par savu ķermeni, bet arī sajūta, ka esi iemīlējusies, pārliecināta ir izskatīgā trīs bērnu māmiņa Margarita Ņeboļsina no Rīgas, kura šogad pieteikusies cīņai par Latvijas skaistākās sievietes titulu skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2020”.

”Sievišķīga sieviete piesaista sev apkārtējo skatienus. Viņa mirdz!

Viņa ir pašpārliecināta, skaista, nevainojama, viņa pievērš uzmanību jebkurām detaļām neatkarīgi no tā, vai tā ir personīgā garderobe vai galda dekorācijas. Viņa ir mīlestības pilna un izstaro laimi,” Skaties.lv norāda 39 gadus vecā Margarita.

Vairāk par Margaritu lasi šeit!

”Esmu sapratusi, ka sievišķīgais skaistums slēpjas veselīgā uzturā, labā miegā un pastāvīgā iemīlēšanās sajūtā,” teic topošā skaistuma karaliene un atklāj arī citus savus dailes knifiņus.

Lai uzturētu sevi labā formā, Margarita jau 15 gadus reizi nedēļā veic visa ķermeņa masāžu, regulāri apmeklē kosmetologu, bet, kā viņa uzsver, pats galvenais ir veselīgs uzturs.

”Mans uzturs iekļauj daudz augļu un dārzeņu, cenšos tos lietot galvenokārt termiski neapstrādātā veidā. Pastāv viedoklis, ka veģetārieši ēd vienmuļi un negaršīgi, taču es vēlos kliedēt šo mītu un padalīties ar lieliskas mērces recepti,” teic konkursante.

Sastāvdaļas: 300 grami turku jogurta (biezais), mazs sīpols, ķiploka daiviņa, ēdamkarote Dižonas sinepju, ēdamkarote ābolu/vīnogu etiķa, 1/2 tējkarote sāls, 1 tējkarote cukura.

Pagatavošana ir vienkāršāka par vienkāršu: visas sastāvdaļas samaļam blenderī un pasniedz ar jebkādiem svaigiem salātiem un dārzeņiem. Labu apetīti!