Skaistā madoniete Liene atklāj savu dailes noslēpumu

31 gadu veco konkursa ”Mrs. Latvija 2019” dalībnieci Lieni Vocišu daba dāsni apveltījusi ar skaistiem sejas vaibstiem un slaidu augumu. Viņas ikdienas skaistuma rutīna ietver pāris prakstiskus knifiņus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Atceros

  Atceros

  Patiesībā viņa ir vidējā latviete- simpātiska sieviete, bet ir citas daudz skaistākas. Vienkārši viņa uzdrīkstējās sevi pieteikt! Tā, ka nav ko rakstīt indīgus komentārus! Piesakieties pašas un jūs,vīrieši, piesakiet savas skaistās sievas un draudzenes un tad palasīsim komentārus par jums.
  • vai

   vai

   Simpātiska? Nu neteikšu gan. Varbūt, ja briesmīgo smiņķu kārtu noņemtu paliktu glītāka? Vai arī otrādi. Vai viņa vēl ko prot, izņemot mēles izbāšanu pa muti? Viduvējībām nav ko pieteikties, ja tas ir skaistumkonkurss.
 • drausmas!

  drausmas!

  Izteicienos pavisam sekla. Ko viņa dara policijā? Viņa vispār kādu noziedzinieku ir spējīga aizturēt? Bet, ja arī darbā tik vulgāri krāso acis , gan jau noziedzinieks, redzot tādu frīku, uzreiz padodas!:D """ledus mazina grumbas""",- ilgi smējos par šo apgalvojumu. Ļoti "gudra" dalībniece!:D
 • Laine

  Laine

  He,tikai 31,tadu ir loti daudz slaidu un skaistu,gribetu vinu redzet pec 10 gadiem,tad ari redzesim grumbinas.
 • dzo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!