5 komentāri
Skaistā madoniete Liene atklāj savu dailes noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

31 gadu veco konkursa ”Mrs. Latvija 2019” dalībnieci Lieni Vocišu daba dāsni apveltījusi ar skaistiem sejas vaibstiem un slaidu augumu. Viņas ikdienas skaistuma rutīna ietver pāris prakstiskus knifiņus.

Konkursā ”Mrs. Latvija 2019” 30 Latvijas skaistāko sieviešu vidū ierindojusies pievilcīgā tumšmate Liene Vociša. Madoniete darbu Valsts policijā nesen nomainījusi pret daudz sievišķīgāku nodarbošanos – nu viņa nolēmusi sevi izmēģināt skaistumkopšanas jomā. Vairāk par Lieni lasi šeit!

Kā Liene atklāj Skaties.lv, viņas pašas dailes noslēpums ir smaids, pozitīva dzīves uztvere un smiekli no sirds.

”Nopietni! Nezinu, vai smiekli tiešām paildzina dzīvi, bet noteikti palīdz justies jaunākai, skaistākai. Smaidot no sirds, mainās pat acu spīdums.

Es ticu, ka ar patiesu smaidu cilvēks izstaro savu pozitīvo būtību un piešķir drūmai pasaulei saules starus,” pārliecināta skaistumkonkursa dalībniece.

Taču viņa ikdienas skaistumkopšanas rutīnā iekļāvusi pāris arī pavisam praktiskus knifiņus.

”Ikdienā izmantoju minimālus kopšanas līdzekļus. Katru rītu un vakaru es mazgāju seju ar aukstu ūdeni, izmantojot sejas mazgāšanas želeju, tad tonizēju sejas ādu, pēc kā seko želeja ap acīm un mitrinošais krēms. Nekādu īpaši iecienīto kosmētisko līdzekļu brendu man nav, izņemot ”Planet Spa” sēriju no ”Avon”, īpaši ”Greek Seas” sejas maska un želeja ap acīm. No sejas krēmiem izvēlos ”Loreal Paris” produkciju.

Cenšos regulāri savos ikdienas skaistumkopšanas rituālos izmantot ledu, jo ledus mazina grumbas, sašaurina poras un piešķir sejai dabīgu sārtumu. Ledus gabaliņus, paredzētus skaistumkopšanas procedūrām, var pagatavot dažādus, pievienojot tīram dzeramajam ūdenim dažādu augu ekstraktus, atkarībā no sejas tipa un vēlamā efekta. Tas var būt kumelītes, piparmētra un daudz visa kā cita,” sejas kopšanas pieredzē dalās konkursante.

Simpātiskās tumšmates galvenais matu kopšanas ”ierocis” ir kopjošs un atjaunojošs šampūns.

”Pirms vairākiem mēnešiem nolēmu pārtraukt matu krāsošanu un atgriezos pie dabīgās matu krāsas, tāpēc tagad mēģinu pēc iespējas vairāk atjaunot ar balināšanu pabojāto matu struktūru. Ikdienā izmantoju matu kondicionieri, eļļas un izsmidzināmo keratīnu. Tāpat matus regulāri lutinu ar dažādām maskām,” atklāj skaistule.

Daba Lieni apveltījusi ar slaidu augumu, tādēļ viņa var priecāties.

”Ar ķermeni man ir paveicies – esmu no tām raganiņām, kā mani mēdz saukt draugi, kuras ēd visu un daudz, bet labumā neiet. Tomēr, neskatoties uz šo dabas un ģenētikas privilēģiju, es uzturu aktīvu dzīves veidu un regulāri apmeklēju sporta zāli.

Vispār vienmēr esmu kustībā un daudz laika pavadu svaigā gaisā. Ar dabu, mežu, svaigu gaisu man paveicies, jo dzīvoju skaistā pilsētā Madonā, kura ir bagāta ar šīm dabas ekstrām.

Uzskatu, ka cilvēkam ir ļoti veselīgi kustēties daudz, pat ja ne skriet, tad vienkārši apiet kādu aplīti no rīta pirms darba, tad pēc darba nedaudz aktīvāk un pirms miega, ja, protams, tam vēl paliek spēks. Un smaidīt, smaidīt un smaidīt, jo ar savu smaidu mēs piesaistām visu to labāko un pat neapzināti liekam pasmaidīt arī citiem!” teic Liene.

Slavas tīkotāju šova skaistule Alise atklāj savu dailes noslēpumu