Komentāri

Ja arī tu gatavojies 31. oktobrim jeb Visu svētās dienas priekšvakaram, tad šis “make-up” tev jāizmēģina!

Vietnē Youtube kanālā dope2111 šim video jau ir vairāk nekā 9 miljoni skatījumu, un tas patiešām izraisa galvassāpes. Šajā video meitene uzklāj kosmētiku uz sejas, izveidojot vēl vienu (!) seju. Perfekti veidotas acis vaigu daļā, lūpas uz zoda un vēl mazs deguntiņš virs jau esošā deguna liks tev bailēs sastingt un vairākas reizes pamirkšķināt, lai izvairītos no sāpošām acīm. Iespējams, šāds “make-up” būs īstais, lai svinētu Helovīnu, tādējādi, ietaupot kaudzi naudas Helovīna tērpa iegādei. Starp citu, gatavojies svētkiem laikus! Pagatavo gardus ķirbju cepumus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl