Komentāri
Šīs slavenības tikušas izvarotas! Baisi stāsti no ne tik rožainās Holivudas
Foto: AFP, LETA/Skaties.lv

Pavisam nesen pasauli pāršalca šausminoša ziņa – dziedātāja Lady Gaga sirgst ar garīgās veselības traucējumiem, pie kuriem vainojams kāds traumējošs notikums dziedātājas jaunībā – viņa tikusi izvarota. Tomēr, Lady Gaga nav vienīgā sabiedrībā zināmā persona, kura cietusi no seksuāla pazemojuma.

Šīs slavenības ir publiski runājušas par savu skumjo pieredzi. Vai zināji, ka pasaulslavenā sarunu šova “Opra” vadītāja Opra Vinfrija reiz tikusi seksuāli izmantota? Arī Madonna agrā jaunībā piedzīvojusi pamatīgu šoku. Lūk, zvaigznes, kuras nebaidās runāt par savu pieredzi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lady Gaga

Dziedātaja Lady Gaga tikusi izvarota 19 gadu vecumā. Pēc šī notikuma dziedātāja sirgst ar posttraumatiskā stresa sindromu.

Opra Vinfrija

Vinfrija atzinusies, ka viņa tikusi izvarota, būdama ļoti jauniņa – pazīstamākajai sarunu šova vadītājai bija vien deviņi gadi.

Šaja Labafs

Aktieri Šaju Labafu izvarojusi sieviete savas performances #IAMSORRY laikā. Aktiera performance notikusi tukšā telpā, kurā filmas “Nimfomāne” aktieris sēdējis ar maisiņu galvā. Kāda apmeklētāja seksuāli izmantojusi viņu.

Foto

Terija Hečere

“Bīstamo mājsaimnieču” aktrisi izvarojis viņas tēvocis piecu gadu vecumā.

Anna Heče

Filmas “Septiņas dienas un septiņas naktis” zvaigzni izvarojis pašas tēvs, kad aktrise bijusi pavisam maziņa.

Gabriēla Uniona

Aktrise tikusi izvarota 19 gadu vecumā. Laikā, kad aktrise strādājusi apavu veikalā, kāds veikala zaglis seksuāli izmantojis “Slikto zēnu” aktrisi.

Madonna

Dziedātāja tika izvarota 20 gadu vecumā neilgi pēc pārcelšanās uz Ņujorku.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl