Komentāri
Šīs slavenības tikušas izvarotas! Baisi stāsti no ne tik rožainās Holivudas
Foto: AFP, LETA/Skaties.lv

Pavisam nesen pasauli pāršalca šausminoša ziņa – dziedātāja Lady Gaga sirgst ar garīgās veselības traucējumiem, pie kuriem vainojams kāds traumējošs notikums dziedātājas jaunībā – viņa tikusi izvarota. Tomēr, Lady Gaga nav vienīgā sabiedrībā zināmā persona, kura cietusi no seksuāla pazemojuma.

Šīs slavenības ir publiski runājušas par savu skumjo pieredzi. Vai zināji, ka pasaulslavenā sarunu šova “Opra” vadītāja Opra Vinfrija reiz tikusi seksuāli izmantota? Arī Madonna agrā jaunībā piedzīvojusi pamatīgu šoku. Lūk, zvaigznes, kuras nebaidās runāt par savu pieredzi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lady Gaga

Dziedātaja Lady Gaga tikusi izvarota 19 gadu vecumā. Pēc šī notikuma dziedātāja sirgst ar posttraumatiskā stresa sindromu.

Opra Vinfrija

Vinfrija atzinusies, ka viņa tikusi izvarota, būdama ļoti jauniņa – pazīstamākajai sarunu šova vadītājai bija vien deviņi gadi.

Šaja Labafs

Aktieri Šaju Labafu izvarojusi sieviete savas performances #IAMSORRY laikā. Aktiera performance notikusi tukšā telpā, kurā filmas “Nimfomāne” aktieris sēdējis ar maisiņu galvā. Kāda apmeklētāja seksuāli izmantojusi viņu.

Foto

Terija Hečere

“Bīstamo mājsaimnieču” aktrisi izvarojis viņas tēvocis piecu gadu vecumā.

Anna Heče

Filmas “Septiņas dienas un septiņas naktis” zvaigzni izvarojis pašas tēvs, kad aktrise bijusi pavisam maziņa.

Gabriēla Uniona

Aktrise tikusi izvarota 19 gadu vecumā. Laikā, kad aktrise strādājusi apavu veikalā, kāds veikala zaglis seksuāli izmantojis “Slikto zēnu” aktrisi.

Madonna

Dziedātāja tika izvarota 20 gadu vecumā neilgi pēc pārcelšanās uz Ņujorku.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl