Sirsnīgi! Superbēbīša Edvarda pirmie Ziemassvētki

Komentāri

Kristīne un Jānis savu jaunāko atvasi Edvardu sagaidīja šī gada oktobrī. Nu mazulītis ir paaudzies, un visi kopā pirmo reizi svinēs Ziemassvētkus tik lielā ģimenes lokā. Raidījumā Māmiņu klubs šoreiz par to, kā ģimene gatavojas svētkiem.

Superbēbīša vecāki svētkiem gatavojas laicīgi. Kā atzīst tētis Jānis, svinības tiek gaidītas jau no no Adventes laika. Ģimene apmeklē dažādus pasākumus, kā arī Ziemassvētku koncertus. Arī eglītes meklēšana ir īpaša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenē bez Edvarda aug vēl divi bērni, kuri katru gadu ļoti gaida Ziemassvētku vecīti. Tiek rakstīta vēstulīte, kurā atskaitās par gada laikā padarītajiem darbiņiem. Protams, bez dāvanu saraksta arī neizpalikt. Pats Ziemassvētku vecītis arī sūta vēstuli, kurā par labu uzvedību bērniem ik gadu piešķir sertifikātu.

Šogad māmiņa Kristīne veido atmiņu kastīti, kurā saliktas visas svarīgākās bērnu pirmās lietiņas, piemēram, apģērbs, zeķītes, un lietiņas no kristībām. Kastīte paliks pie superbēbīša mammas, lai nākotnē gremdētos atmiņās kopā ar jau izaugušajiem bērniem.

Ziemassvētki ir piedošanas laiks un laiks, ko pavadīt ar mīļajiem cilvēkiem. To arī šī ģimene darīs! Priecīgus svētkus, superbēbīt! Audz liels un vesels!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl