Sirsnīgi! Superbēbīša Edvarda pirmie Ziemassvētki

Pievienot komentāru
Sirsnīgi! Superbēbīša Edvarda pirmie Ziemassvētki
Foto: ekrānuzņēmums

Kristīne un Jānis savu jaunāko atvasi Edvardu sagaidīja šī gada oktobrī. Nu mazulītis ir paaudzies, un visi kopā pirmo reizi svinēs Ziemassvētkus tik lielā ģimenes lokā. Raidījumā Māmiņu klubs šoreiz par to, kā ģimene gatavojas svētkiem.

Superbēbīša vecāki svētkiem gatavojas laicīgi. Kā atzīst tētis Jānis, svinības tiek gaidītas jau no no Adventes laika. Ģimene apmeklē dažādus pasākumus, kā arī Ziemassvētku koncertus. Arī eglītes meklēšana ir īpaša.

Ģimenē bez Edvarda aug vēl divi bērni, kuri katru gadu ļoti gaida Ziemassvētku vecīti. Tiek rakstīta vēstulīte, kurā atskaitās par gada laikā padarītajiem darbiņiem. Protams, bez dāvanu saraksta arī neizpalikt. Pats Ziemassvētku vecītis arī sūta vēstuli, kurā par labu uzvedību bērniem ik gadu piešķir sertifikātu.

Šogad māmiņa Kristīne veido atmiņu kastīti, kurā saliktas visas svarīgākās bērnu pirmās lietiņas, piemēram, apģērbs, zeķītes, un lietiņas no kristībām. Kastīte paliks pie superbēbīša mammas, lai nākotnē gremdētos atmiņās kopā ar jau izaugušajiem bērniem.

Ziemassvētki ir piedošanas laiks un laiks, ko pavadīt ar mīļajiem cilvēkiem. To arī šī ģimene darīs! Priecīgus svētkus, superbēbīt! Audz liels un vesels!

Foto

Video