Komentāri
Sipeniece-Gavare izrāda skapja ”pērles” un atklāj kleitu īpašos stāstus
Foto: Māris Bartulāns, muzikaspasaule.lv

Jau vairākus gadus par iemīļotās šovu un pasākumu vadītājas Baibas Sipenieces-Gaveres krāšņo skatuves stilu gādā Elita Patmalniece. Nākamnedēļ trīs no modes mākslinieces darinātajām kleitām tiks piedāvātas īpašā izsolē, bet to stāstus Baiba atklāj jau tagad.

”Process, kad Elita rada man domātos skatuves tērpus, ir vesels šovs. Bijušas arī radošas diskusijas, taču vienmēr abas esam bijušas apmierinātas ar iznākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielā kleita ar brošu tapa ”Mūzikas ierakstu Gada balvai”, kad vadīju apbalvošanas ceremoniju, un pēc tam to esmu vilkusi arī vairākos šovos un arī korporatīvajos pasākumos.

Arī melnbaltais tērps tapa ”Mūzikas ierakstu Gada balvai”, un diezgan daudz to esmu vilkusi uz kāzām, jo šī kleita ļoti labi izskatījās kopā ar Valtera Krauzes melno uzvalku. Tāpēc tā ir piedzīvojusi diezgan daudzu jauno pāru kāzu dienu, kad kāzās bijām vedēji,” kleitu stāstu portālam Skaties.lv atklāj Sipeniece-Gavere.

Šovu un pasākumu vadītāja uzskata, ka sieviete nedrīkst pārāk bieži valkāt vienu un to pašu kleitu, bet melnbaltais Patmalnieces darinājums bijis viens no Baibas mīļākajiem tērpiem.

Foto

”Šīs kleitas bijušas kopā gan ar svarīgiem valstsvīriem, gan ļoti sirsnīgiem Latvijas ļaudīm dažādos svētku brīžos. Un man nav žēl no šiem skatuves tērpiem šķirties, jo priekš manis tās savu darbu jau ir padarījušas. Tādēļ es tām labprāt došu otro dzīvi – ar domu, ka kādai dāmai tās atnesīs veiksmi vai neaizmirstamus mirkļus, jo patiesībā tērps ir ļoti svarīgs, lai ko tu darītu – vienkārši izietu ļaudīs, ietu uz teātri vai koncertu.

Man, stāvot uz skatuves un vadot pasākumus, tērps ir ļoti svarīgs – kā es tajā izskatos, kā jūtos, cik tērps ir komfortabls. Tādēļ ļoti priecāšos, ja kādai dāmai šie tērpi patiks un noderēs,” pauž Sipeniece-Gavare.

Turklāt tērpi viņas skapī aizņemot ļoti daudz vietas, taču šādas lietas mest ārā ir grēks.

”Tāpēc esmu gandarīta, ka vienlaikus izdarīšu labu un noderīgu darbu, jo – par izsolītajiem tērpiem iegūtie līdzekļi tiks veltīti mūziķa un mūsu visu laba drauga Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša rehabilitācijai,” klāsta TV seja.

Baibas Sipenieces-Gavares kleitu izsole notiks 28. decembrī pēc koncertspēles ”Es šonakt būšu laimīgs!” Zemgales olimpiskajā centrā otrā stāva vestibilā.

Foto: koncertspēles ”Es šonakt būšu laimīgs!” tituldziesmas ieraksts

Foto: Baiba uz skatuves un ikdienā

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl