Komentāri

Droši, ka ne viena vien potenciālā līgava tieši rīt – Valentīna dienā gaida bildinājumu. Daudzas no mums saņēmušas pavisam ne -romantisku bildinājumu, daudzām šis pasākums šķitis romantiskāks un atraktīvāks nekā pašas kāzas. Tomēr reti kura sieviete spēj aizmirst, kā mīļotais vīrietis lūdzis viņas roku. Skaties.lv/ Sievietei apkopoja stāstus, kā bildinātas vai bildinājušas savu mīļoto vairākas Latvijas slavenības

Protams, ka visromantiskāko bildinājumu, kas pēdējā laikā dzirdēts un redzēts, saņēmusi aktrise Baiba Neja no sava drauga un bērnu tēva Kristapa Rasima.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kristaps, kurš nebrīdinot nevienu no šova ”Izklausies redzēts” organizatoriem, romantiski drosmīgo soli spēra šova fināla tiešraidē pēc savas uzstāšanās, kurā dziedāja Baibas mīļāko dziesmu Džo Kokera  – “You are so beautiful”.

Video

Bildinājums, ko  dziedātāja Aija Andrējeva   saņēmusi no līgavaiņa, bijis ļoti romantisks – gredzens pasniegts mājā, kas bijusi izrotāta ar vairākiem simtiem rožu.

Foto

Dziedātāja Anmary no sava vīra Aigara Dinsberga saņēma bildinājumu mājīgā un ģimeniskā atmosfērā pēc atgriešanās no koncerttūres Azarbaidžānā.

Raidījumam Profesija – mamma dziedātāja Marija Naumova stāsta, ka ar savu vīru Raiti iepazinusies ļoti negaidīti, kādā kazino pasākumā, uz kuru Marija uzaicināta. Raitis esot viņu ievērojis, līdz beidzot jautājis Marijas draudzenei: ”Kas ir tava draudzene, kuru visi pazīst, bet es nē? ” Marija domā, ka Raitis speciāli izlicies, ka viņu neatpazīst, jo zinājis, ka sievietes vēlas, lai viņas patiktu nevis sava vārda, bet viņu pašu dēļ.

Foto

Raitis Mariju bildinājis jau desmitajā dienā pēc viņu iepazīšanās. Un, neraugoties uz straujo notikumu gaitu, Marija bildinājumu pieņēmusi.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl