Simpātiskā Kendela Dženere zīmola Calvin Klein veļā

Komentāri

2.  

2/3

Kendala Dženere ir uzņēmējas Krisas Dženeres un bijušā pasaules čempiona, nule par sievieti pārtapušā Brūsa Dženera meita. Savu popularitāti ieguva filmējoties realitātes šovā Keeping Up with the Kardashians. Modeles karjeru uzsāka 14 gadu vecumā un nu ir viena no pieprasītākajām savas jomas pārstāvēm.

Viņa savā Instagram profilā publicējusi vairāk nekā 2250 fotogrāfijas un jaunākās liecina par to, ka viņa ir veļas zīmola Calvin Klein seja.

new #ad for @CalvinKlein underwear #MyCalvins

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

2.  

2/3
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl