Komentāri
Sievišķīgs spēks un smalks skaistums – ZIB* atklāj vasaras kolekciju Feju dārzs

Pirmdien, 16.maijā, pašmāju modes un dizaina zīmols ZIB* atklāj jauno vasaras kolekciju Feju dārzs. Iedvesmojoties no dabas skaistuma un netveramās burvības, radīta koša kolekcija, kurai piemīt valdzinoša sievišķība un dabiska elegance.

Jaunajā vasaras kolekcijā Feju dārzs iekļautas brīvas kleitas un topi, tunikas un vasarīgi reitūži. Īpaša uzmanība veltīta krāšņiem svētku tērpiem – garās kleitas un svārki ziedu ritmos būs lieliska izvēle īpašiem mirkļiem un notikumiem. Vasaras kolekcijā ZIB* dizaineres ir sarūpējušas arī jaunumus, piedāvājot pavasara/ vasaras žaketes un mēteļus, kā arī piegulošus svārkus – dodot iespēju ieviest vēl vairāk krāsu savā koptēlā.

Kolekcija Feju dārzs ietver mazliet maģijas un burvestības. Tā stāsta par noslēpumainu spēku, kuru var sajust, ļaujoties dabas skaistumam, ziedu smaržām un dabas skaņām. Tā arī vēsta par fejām, kuras var sastapt šādā pulsējošā un enerģijas pildītā vietā, kā vasaras dārzs. Kolekcijas apdrukās, starp rozēm, ir paslēpusies Mīlestības feja, zem kuplajām hortenzijām, snauž Noslēpumu feja, bet ūdenī, gar ūdensrozēm, peld Zaļā dzīvības feja. Kolekciju caurstrāvo sievišķīgs spēks un smalks skaistums. Tajā paslēpušās neskaitāmi daudz sīkas radības, gan tādas, kas visiem acīm redzamas, gan tādas, kuras spēj ieraudzīt tikai retais.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl