Sievišķīgs spēks un smalks skaistums – ZIB* atklāj vasaras kolekciju Feju dārzs

Komentāri
Sievišķīgs spēks un smalks skaistums – ZIB* atklāj vasaras kolekciju Feju dārzs

Pirmdien, 16.maijā, pašmāju modes un dizaina zīmols ZIB* atklāj jauno vasaras kolekciju Feju dārzs. Iedvesmojoties no dabas skaistuma un netveramās burvības, radīta koša kolekcija, kurai piemīt valdzinoša sievišķība un dabiska elegance.

Jaunajā vasaras kolekcijā Feju dārzs iekļautas brīvas kleitas un topi, tunikas un vasarīgi reitūži. Īpaša uzmanība veltīta krāšņiem svētku tērpiem – garās kleitas un svārki ziedu ritmos būs lieliska izvēle īpašiem mirkļiem un notikumiem. Vasaras kolekcijā ZIB* dizaineres ir sarūpējušas arī jaunumus, piedāvājot pavasara/ vasaras žaketes un mēteļus, kā arī piegulošus svārkus – dodot iespēju ieviest vēl vairāk krāsu savā koptēlā.

Kolekcija Feju dārzs ietver mazliet maģijas un burvestības. Tā stāsta par noslēpumainu spēku, kuru var sajust, ļaujoties dabas skaistumam, ziedu smaržām un dabas skaņām. Tā arī vēsta par fejām, kuras var sastapt šādā pulsējošā un enerģijas pildītā vietā, kā vasaras dārzs. Kolekcijas apdrukās, starp rozēm, ir paslēpusies Mīlestības feja, zem kuplajām hortenzijām, snauž Noslēpumu feja, bet ūdenī, gar ūdensrozēm, peld Zaļā dzīvības feja. Kolekciju caurstrāvo sievišķīgs spēks un smalks skaistums. Tajā paslēpušās neskaitāmi daudz sīkas radības, gan tādas, kas visiem acīm redzamas, gan tādas, kuras spēj ieraudzīt tikai retais.

Foto

Lasi vēl